Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg igénytelen lennék, ha...

Tényleg igénytelen lennék, ha csak sima vízzel fürdök?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik az a norm hogy tusfürdővel tisztálkodnak az emberek, de én eskü eddig csak sima vízzel tisztálkodtam. Viszont akkor is igénytelen lennék ha ennek ellenére nem vagyok büdös (mások legalábbis nem szóltak…)

2021. okt. 19. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A lényeg, hogy fürdesz. Igaz így nem lesz jó illatod, igaz rossz sem.
2021. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Az átlaghoz képest igénytelen vagy egy kitudja milyen szigeten élő őslakoshoz képest igen igényes vagy. De jobb lenne tusfürdővel zuhanyozni.
2021. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hat valami szappant azert hasznalhatnal.
2021. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Még az is lehet, te teszed jól. Ki tudja, hosszútávon milyen hatással vannak a szervezetre ezek a vegyi anyagok.
2021. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Volt wegy lakótársam aki nem használt. Nem volt büdös, de a tudattól a hajam égnek állt
2021. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
12%
Nagyon igénytelen vagy. Nem kell akkor tusfürdőt használni, de szappant még lehetne.
2021. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Tekintve, hogy a legtöbb kozmetikum tele van káros anyagokkal (szándékosan), nem biztos, hogy rossz döntés. Én bio tusfürdőt használok, nincs benne pl. SLS.

[link]

2021. okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
A víz nem oldja a zsírt, márpedig a kosz abba ragad bele. Tehát a sima vízzel való tusolás után ugyan olyan büdös maradsz, mint előtte. Nem hiszem el, hogy nem tudsz venni minimum egy darabka szappant.
2021. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!