Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgősségi de menjek vele...

Sürgősségi de menjek vele vagy várjunk holnapig a háziorvosra?

Figyelt kérdés
Hetek óta alig eszik, itthon csak pihen a kanapén. Tegnap már az éjszaka is szar volt, alig tud elaludni. Ma a munkahelyről is elkérezkedett, azóta az ágyban fekszik és nagyon gyenge. A végtagjai szinte remegnek.
2021. okt. 20. 16:47
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
*csináltak egy labort, vérnyomást mértek, szív UH, és megnyomkodták a hasát is. A laborja hibátlan, szóval ment a lebaszás.
2021. okt. 22. 10:07
 22/35 anonim ***** válasza:

Azért sokat mond, hogy a sürgősségin csinálják meg valós idòben ezeket... a sima rendelésen meg várj 3 hetet! :(

És mégcsak telón se érhetők el.

Ugye írsz a betegjogi képviselőnek?

Nem azért, mert lesz valami a panaszból, de ha mindig mindannyian írunk, akkor valami mégiscsak lesz.

2021. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rajta. Azért nem semmi, hogy az embernek el kell viselnie egy verbális terrort, hogy 2 órán belül megcsinálják azokat a vizsgálatokat, amire amúgy most 1-2 hónapot kell várni.
2021. okt. 22. 10:27
 24/35 anonim ***** válasza:

Igen. És legközelwbb is ez lesz.

Sőt, ahogy egyre több a covid beteg, csak még rosszabb. A kormány szerint meg nincs semmi baj :(

2021. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Igazából én nem érzem, hogy akkora teher lenne az egészségügyön. A háziorvosok gyakorlatilag NEM DOLGOZNAK.

Az SBO-ra nagyon nagy százalékban csak drogosok, alkeszek, rehabosok, unatkozó nyuggerek kerülnek be, és így is meglepően gyorsan végeztünk.

Gyakorlatilag gyorsabban és olcsóbban megúsztuk (2200 Ft parkolási díj), mintha elmentünk volna egy magánlaborba.

2021. okt. 22. 10:44
 26/35 anonim ***** válasza:

#25: jól látod, a háziorvosok nem fogadnak beteget, a kórhazak gyakorlatilag üresek.

Így már teljesen megértem, hogy SBO-ra mentetek.

2021. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

24 vagyok és vitatkoznék azzal h nem dolgoznak.

Inkább azt látom, hogy hülyén van minden szervezve, évtozedekkel le van maradva az eü minden téren, és hogy konkrétan ebből lesz egy óriási katasztrófa (már most is az, csak ugye ki mikor szembesül vele).

2021. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, én csak azt nem értem, hogy most mi változott! Mert nyilván a negatív vizsgálatoktól nem lett jobban.

Azóta felkerestétek a háziorvost?

2021. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nincs jobban. Egyik napja jobb, a másik rosszabb. 😕
2021. okt. 23. 14:56
 30/35 A kérdező kommentje:

Van újabb fejlemény, mindjárt felrobbanok az idegtől.

Tegnap felhívta az orvost, hogy írja ki erre a hétre, mert gyenge és a teltségérzete továbbra is megvan étkezés után.

Az orvos továbbra sincs bent, így az asszisztens megmondta neki telefonon, hogy holnapig döntse el, hogy akar-e gyomortükrözést.

Hát ez mi a qrvaistenfasza? 4 alkalomból egyszer se látta az orvos, nem is beszélt vele, de a betegnek kell tudnia, hogy végezzenek-e rajta gyomortükrözést???

2021. okt. 27. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!