Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha táppénzt szeretnék elintézn...

Ha táppénzt szeretnék elintézni melyik orvoshoz kell menni.?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Vendéglátásban dolgozok de nem diákként hanem rendes bejelentett munkásként. De ma lebetegedtem és holnap kéne dokihoz menni. Mivel még nem vagyok nagykorú így a gyerek házi orvos lenne a megfelelő. De dolgozok és tudtommal azt csak felnőtt házi orvos tudja elintézni. Most ilyenkor mi a teendő vagy hogy működik ez? Jo lenne tudjam mert holnap kéne menni.


(Ma 2021.10.20 van csak hogy tudjátok mikori a kérdésem és minél többen irjatok lehetőleg.)



2021. okt. 20. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Felnőtt házi orvosnál kell
Gyereknél kell
Mind a kettőnél el lehet
Nem is a háziorvosnál kell elintézni
1 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvosodnak van állománybavételi joga.
2021. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvosod is tud táppénzes igazolást kiállítani. Az a lényeg, hogy oda menj, ahova eddig is jártál, ahova tartozol. Random nem mehetsz be egy rendelőbe, hogy igazolás kell.
2021. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Mindkettőnél lehet, de ez nem táppénz csak betegszabadság .
2021. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!