Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más is ennyire irtózik az...

Más is ennyire irtózik az egészségügytől?

Figyelt kérdés
Rengeteget voltam kórházban, sok rossz tapasztalatom van. Én nekem már nem kell se orvos se mentő amíg élek, tuti nem mennék vissza egy olyan pokoli helyre mint a kórházak jó része, főleg azoké amik nem a fővárosban vannak.
2021. okt. 27. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én imádok orvosokhoz járni.
2021. okt. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apám is pont áll hozzá, mint te, egy kicsit én is, bár én nem haragból, csupán félek, ha orvoshoz kell menni.
2021. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*pont így
2021. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, azóta sajnos elhunyt hozzátartozónk miatt 15 éven át jártuk az egészségügy minden bugyrát a szakrendelésektől az intenzív osztályokig és mi is nagyon kiábrándultunk. Nagyon kevés az emberileg is alkalmas orvos, ápoló, ez nagyon szomorú. A kórházi viszonyok is iszonyatosak tudnak lenni, nem egyszer láttuk mi is bemenni a viszonylag jó erőben levő időseket és látni teljesen leépülni a szokásos kórházi gyakorlat miatt. Éppen ezért vagyunk tisztában azzal is mi történik most is a covidos betegekkel, hát 90%-ban nem a covid végez velük sajnos. Testvérem és én is régen eldöntöttük csak életmentő műtétre mennénk már be és után azonnal saját felelősségre távoznánk amint lehet. Láttunk eleget.
2021. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha csak az én életemről van szó én nem megyek még életmentő műtétre sem.
2021. okt. 27. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem voltam, kizárólag látogatóban, de annyi is sok volt.
2021. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!