Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha szegedi kollégista vagyok,...

Ha szegedi kollégista vagyok, de nincs oda bejelentett tartózkodási címem, attól még vehetek igénybe fogorvosi alapellátást Szegeden? Illetve ha igen, tudtok ajánlani jó körzeti fogorvost Szegeden?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A fogorvosok csak akkor kötelesek ellátni, ha körzetileg hozzájuk tartozol. Azaz van ottani állandó lakcímed vagy bejelentett tartózkodási helyed. Ettől még utána érdeklődhetsz az adott fogorvosnál (amelyik körzetbe a kollégium is tartozik), hogy elvállal-e, de nem köteles.
2021. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Így fizetős.
2021. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Területi ellátási kötelezettség van.

Tehát csak ott kötelesek ellátni, ahová tartozol.

Ezalól kivétel a sürgősségi ellátás, és a magánrendelés.

Annyit tudsz tenni, amit egyes írt.

2021. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat, még annyi, hogy a Károlyi Mihály kollégium körzetszámát hol találom?
2021. okt. 31. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt... [link]
2021. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)
2021. okt. 31. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen ellátták az egyetemistákat az fogorvoshallgatók a Tisza Lajos körúton.


Egyébként meg:


Here, pina, KOPAJ!!!! :D

2021. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!