Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki beoltatta magát a harmadik...

Aki beoltatta magát a harmadik covid oltással van valami más mellékhatása mint az előző kettőnek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajom nem volt azt leszámítva, hogy az oltás helye fájt néhány órán keresztül. Ugyanúgy, mint az első kettőnél.

Ettől függetlenül te még reagálhatsz másképp rá.

2021. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Röviden: nem.


Hosszabban.


Csak oltási reakcióm volt szerencsére, mellékhatás nem.


1. kínai: 4 napig érzékeny volt egy kicsit a beadás helye

2. kínai: 2 napig érzékeny volt kicsit a beadás helye

3., Pfizer: 1 napig érzékeny volt NAGYON a beadás helye, további 2 napig kicsi. Utána 2-3 napig furán fájt a hónaljam az érintett kar esetén, de nem éreztem nyirokcsomót. A sport kb még 1 hétig nehezebben ment.

A beadás napján, szerdán amúgy mintha gyengébb lettem volna és 37 fokot mértem. Namost a gyengeség lehet bebeszélt vagy más miatt, 37 meg nekem máskor is szokott lenni.



Ahogy olvasom, mást sem üt ki túlzottan, kivéve a vektorvakcinák.

2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ideírok, habár nem voltam még harmadikon. :D


Engem mindkettő kiütött eddig, Pfizer. Tehát nem csak vállfájás, hanem az egész hátam, derekam majd leszakadt, a fejem is fájt, gyengének éreztem magam és szédültem. Ki is írt a doki szerencsére, 3 napig ilyen 12-14 órákat aludtam. :D

Mindezt úgy, hogy nem voltam lázas egyik alkalommal sem.

2021. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pfizert kaptam az első kettőnél, vállfájdalom meg hónalj fájdalom volt pár napig. Most jelentkeztem a harmadikra jövő héten megyek
2021. nov. 1. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Pfizert kaptam első kettőre és harmadikra is azt kértem és kaptam. Nekem sem mellékhatás, sem oltási reakció nem jelentkezett egyik után sem, leszámítva a 2-3 napig tartó minimális fájdalmat az oltás helyén, de csak akkor éreztem, ha ráfeküdtem. A gyerekem két Pfizert kapott, ő a második után egy napra belázasodott. Most már mindegyik többhónapos történet. Én a harmadikat szeptember elején kaptam. De mindenki másként reagál, lehet, hogy egy-két napra rosszabbul leszel.
2021. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első oltás: kínai. Három napig mintha meg lettem volna fázva.

Második oltás: kínai. Semmi mellékhatás.

Harmadik oltás: Pfizer. Idegesség három napig.

2021. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!