Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez az ájulás mitől lehetett?

Ez az ájulás mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Felszálltam a villamosra semmi bajom nem volt, majd 5 perc múlva éreztem, hogy hányingerem van és szédülök úgyhogy gondoltam leszállok hogy ne ott hányjak. Leszálltam a villamosról és rögtön összeestem, elájultam. Utánna rám hívták a mentőt, de ők se tudtak mit mondani.

2021. nov. 1. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és pont karantén utolsó napja után egy nappal történt.
2021. nov. 1. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pánikroham?


Esetleg méregesd otthon a vérnyomásod, hátha ott van a probléma. Meg lettél EKG-zva?

2021. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ettel ma mar? Ittal eleget?
2021. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez tegnap tortent es igen ettem ittam elotte mielott elindultam.

Panikroham nem hiszem mert nem izgultam elotte

2021. nov. 1. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Leeshetett a cukrod. Az émelygés akkor jön. Nálam mindig van szőlőcukor.
2021. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gyakran kerülök ájulásközeli állapotba ha állva utazom, és főleg ha tömeg is van, és elhasznált a levegő. Növeli az esélyét még az éhség, kialvatlanság, vagy az, ha előtte sokáig csak lustálkodtam, nem mozogtam. Azt tudom, hogy ezek mind hatnak, de azt nem, hogy mi lehet a konkrét kiváltó ok. Talán alacsony vérnyomás, alacsony cukor, mindkettő. Most, hogy terhes vagyok, még utaznom sem kell hozzá, csak sétálgatok egy üzletben, és elgyengülök, elszédülök, kezd sötétedni a világ, muszáj legalább leguggolnom, ha ülőhely nincs.


Lehet, hogy bizonyos állapotodban te is hajlamos lettél erre a rosszullétre.

2021. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4


A pánikrohamot nem feltétlen előzi meg izgalom vagy épp stressz.


Pontosan ezért félelmetes annak aki átéli, mert a semmiből tör elő, kiváltó ok nélkül.


Ezért aztán x orvos után jelenthető ki (szervi problémák kizárása után), hogy valóban pánikroham volt a ludas, nem pedig szervi probléma.

2021. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!