Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Harmadik negyedik oltásnak...

Harmadik negyedik oltásnak már ilyet fognak adni mindenkinek, amit nyugaton oltásnak számolnak?

Figyelt kérdés

Tovább megyek.


Ha valaki 2 Sputnikot kapott először, majd kap 2 Pfizert, akkor nyugaton majd az lesz a baj, hogy "hát de te csak 2 oltást kaptál, mert szerintünk az első kettő, amit kaptál az nem oltás" ?


2021. nov. 2. 07:42
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%
De hova kell a negyedik?
2021. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez attól is függ, hogy ki lesz hatalmon!


Ha Putyin a "földgáz fegyverét" beveti és megnő a hatalma az EU felett, mivel a saját ostobaságuk miatt kiszolgáltatták magukat (atomerőművek leállítása) az oroszoknak, akkor szerintem símán el fogják fogadni a SzutnyikotV is. Akkor nem lesznek majd különbüző szakmai kifogásaik az orosz oltással szemben!

2021. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.


Két Sputnik oltás tőlünk nyugatra 0 oltásnak minősül.


Ha valaki kapott eredetileg két adag Sputnikot, most meg kap EGY booster Pfizert (mondjuk), az az EMA és az Egyesült Királyság szerint 1 darab oltást kapott, tehát nem minősül "fully vaccinated"-nek.


Hanem ahhoz már kell egy negyedik, ha simábban akar valaki utazni.


További kérdésem az lenne, hogy mennyire lett volna okos ötlet ráoltani a nyugaton el nem ismert vakcinákra (mondjuk napokkal egy első vagy második Sputnik után), hiszen az nyugaton az oltás nem megtörténtét jelenti ha pl valaki Sputnikot kapott, tehát elvileg gond nélkül ráolthatnának bármit hiszen szerintünk az alany nem oltott semmivel.

2021. nov. 2. 08:13
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, de egyelőre nincs negyedik oltás Magyarországon. Annyi a vita erről, hogy megmondom őszintén már nem rugózok azon, hogy melyik elfogadott vakcina, melyik nem külföldön. Annak probléma ez, aki ki akarna menni,nem irigylem őket. Talán a Janssen az ami duplának minősül.
2021. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem miért kellett anno egy olyan embernek hinni, mint a Szijjártó? Értelmes ember, ha meglátja vagy meghallja fut amerre lát, nem pedig felveszi az ő általa, mint vírusszakértő által kihajtott és megvett vakcinát, amit - hab a tortán - úgy hagyattak jóvá a magyar hatósággal, hogy direkt jogszabályt módosítottak, hogy ne is kelljen neki, majd, - tortareszelék a habon - ilyen hasonszőrű fickók le is nyilatkozták, hogy hát hogyne lenne jó majd mindenhol?
2021. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5, és még sok másik országban is jóváhagyták, használják és jobban tűnik. Sőt, egyelőre az Astrazenecát valamivel több nem kívánatos mellékhatás övezi. (Mellesleg én azt kaptam)
2021. nov. 3. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!