Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyit éreztek a negyedik...

Mennyit éreztek a negyedik hullám állíttólagos felfutásából?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel ilyenkor már egyre többen betegedtek meg a környezetemben, de most ilyenről nem tudok.

2021. szept. 13. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Az én ismerőseim is megúszták a vírust, viszont bőven volt aki beszámolt róla, hogy valamelyik rokona, ismerőse beteg lett, esetleg meghalt, szóval az, hogy te mennyire érzed nem túl mérvadó.

Mi amúgy most még egész jól állunk (mondjuk a hétvégi adatok még nincsenek kint, legalábbis nem láttam).

2021. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Lekopogom, felénk is nyugi van. "Göthös" emberek vannak, de benne vagyunk az allergiaszezon közepén plusz a reggeli 10 fokok ellenére sem öltöznek úgy az emberek - "délután meg melegem lesz" címszóval.


De a 3. hullám nagyon csúnya munkát végzett itt, azt mégegyszer nem akarok átélni.

2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk sok most a tüsszögő, köhögő ember, de hogy ez covid, sima nátha, vagy allergia, azt nem tudom, mert senki nem megy tesztre. Igazolt covidosról nem tudok a környéken jelenleg.
2021. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzékelek ebből.
2021. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm augusztus végén helyettesített valakit, mert az igazolt COVID-os lett (vele amúgy nem találkozott, azért is helyettesíthette) majd rá egy hétre ő maga került karanténba piros kontakt miatt. Egy egyetemi tanárom mesélte, hogy a fia beteg. Mástól még nem hallottam semmit, lekopogom.

Bár ez is bőven elegendő.



Amúgy tudásom, véleményem és tapasztalataim alapján nem az időjárástól leszünk betegek. Oké, ha valaki szélsőségesen átfázik, akkor aláírom, lehet, de attól, hogy reggel esetleg picit fázik (de ez talán még jól is esik neki), kétlem.

Viszont a már most kevésbé szellőztetett buszon, villamoson, irodában könnyebben elkapja más nátháját.

A kevesebb szellőztetés is összefügg a hűvössel, ahogy általában párásabb a levegő is ilyenkor, ez is kedvez a náthavírusok terjedésének.

2021. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy a koronához és ahhoz, hogy ki hallott koronásról a közvetlen ismerősi körében:

Nagyon nem bánnám, ha a kormány a környező ill nyugatabbi országokhoz hasonlóan elkezdené komolyabban venni a vírust, mert nagyon nincs abban a helyzetben sem a magyar egészségügy, sem a magyarok egészségi állapota, hogy megengedhessük magunknak, hogy felfussanak a számok...


@augusztushuszadikaigiccsparádé

@eukaliptuszkongresszus

@vadászbaromság

@teltházasvébéselejtezők

@csaknálunknemkellmaszkzsúfoltzárthelyeken

2021. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanaz, mint #3-nál. Mindenki beteg, de senki nem tesztel. Mondjuk most én is. Szerintem nátha, de ki tudja.
2021. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Annyit érzékelek belőle hogy a rádióban ez folyik.


Meg hogy vannak ahol még mindig emberek maszkban járkálnak.


Ha a hírforrásokban nem lenne erről szó akkor én észre se venném hogy van valami

2021. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmit, csak azt, hogy a tévé, rádió nyomja orrba-szájba. Vannak betegek, köhögnek, náthásak, tudja mi a fene, senki se rohan tesztelni emiatt... én is voltam 1 hétig szeptember végén benne, köhögtem mint az ugatós kutya, lázam is volt, de túl vagyok rajta. Nem tudom mi volt, nem is érdekel, régen is volt ilyen.
2021. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Ismerőseim mesélik higy mennyi kolléga megy be Covidosan dolgozni, igen kiderült utólag. Szóval most is sok beteg van. Múltkor egy kislány köhögött a boltban, szülő rá se szólt higy tegye legalább a kezét a szája elé. Egyáltalán nem biztos hogy koronás volt de semmi kedvem se volt elkapni a betegséget bármi is volt az. Nem akarok én is táppénzre menni. Megvártam míg elmennék, maszk fel.
2021. nov. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!