Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a gerincem. Milyen orvosho...

Fáj a gerincem. Milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Eddig a jobb oldala fájt a fejemnek és a jobb szemem. Ilyen feszítő, lüktető-nyomó érzés volt... Aztán tegnap este valami történt egy pillanat alatt elmúlt. Gerincem érzem, hogy nem az igazi, de nincs gerincferdülésem, mert voltam gerinc röntgenen.Voltam ezzel a házi dokimnál, de nem igen akart küldözgetni semerre. És egy jó 2 hónapig nem volt tünet. Ha magán kivizsgálásra megyek akkor hova, mire kérjek szak vizsgálatot?
2021. nov. 5. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a haziorvoshoz?
2021. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy b@szik rá egy nagyot. Fájdalomcsillapító és a többi f@szságán nem fogok élni. Maszekba mennék így el valami vizsgálatra...
2021. nov. 5. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:
De a haziorvos adja a beutalot, reumara is, ortopédiara is, idegsebeszhez is..
2021. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mehetsz maganba csak ezek az orvosok pont egy vagyon
2021. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egézségemre nem sajnálom a pénzt. Házi doki ha egyáltalán foglalkozna vele (bár nem nagyon szokott) mire kapnék időpontot? Meg nem érek rá 3 heteket, hónapokat várni egy vizsgálatra. Kérdésre valaki válaszolna? Mindenki foglalkozik mindennel, csak azzal nem ami a kérdés volt.
2021. nov. 5. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha magánban elmész egy szakorvoshoz, ha tovább küld bármilyen vizsgálatra, azt is csak magánban teheted meg.
2021. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor el megyek. Vagy azzal a lelettel el megyek a házi dokihoz, hogy mi a helyzet... De inkább azt is maszekba.
2021. nov. 5. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a hatos írja. Az új egészségügyi jogviszonyban amit lenyomtak a torkunkon ez benne van hogy egy orvos magamból nem vihet át allamiba. Tehát ha műtét kell maszekba, ha gyógytorna maszekba, ha fizioterápia maszekba, ha képalkoto vizsgálat maszekba. Ezek kész vagyon. De amúgy fentebb ott van hogy reumatológus, ortopedus, idegsebesz
2021. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, tehát ha nem gond, hogy így MRI, CT, minden magánban megy, a fejprobléma miatt én neurológushoz, vagy idegsebészhez mennék. Aztán ha kiderül, hogy mégis reumatológiai probléma, akkor továbbküld.
2021. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!