Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz az hogy az oltással...

Igaz az hogy az oltással szeretnék kiirtani az embereket?

Figyelt kérdés
Miert lehet olyan sok rosszat hallani az oltásról, ami állitólag jónak kell hogy lennie? Vérrögöt, szívizom gyulladást, trombózist, agyvérzés,meddőséget pár év múlva halált és társait lehet hallani mint mellékhatás . A munkahelyem sajnos megköveteli az oltást, de en ezek hallatán félek beadatni. Nektek mi a véleményetek?(22/L)

2021. nov. 5. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
#10 A Hold meg csak oda van vetítve! 😄
2021. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

#11

Ez igaz??? Én úgy tudtam, hogy sajtból van.. hazugságban éltem. :(

2021. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Az sajtból van, a neten hallottam csak az MTA-s tudósok hallgatnak az ezt bizonyító forrásokról!


https://www.youtube.com/watch?v=XRj3vAV5f2E

2021. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az egészségügyi dolgozóknak kötelező az oltás. Aki nem oltatta be magát, annak megszüntették a munkaviszonyát. Szóval nincs oltatlan egészségügyi dolgozó.
2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ha igaz lenne, már rég sok halott lett volna.
2021. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
15: Az oltáselleneseknek erre is van ám válasza...majd 10-15 év múlva fog mindenki egyszerre meghalni. Vagy csak terméketlen lesz (ilyet is hallottam újabban). Elképesztő dolgok ezek. Mint amikor a gyerekek kitalálnak mindenféle kifogást, hogy miért nem akarnak elmenni fogat mosni. Csak egy felnőttnek már több "esze" van sajnos és cifrább dolgokat talál ki. :D
2021. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

#15

Há' mán sok is a halott, csak a médija eltitkójja!!!!44!négy!


Mindenre van válaszuk. :D

2021. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz ne adasd be! Keress másik munkát
2021. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy ez nem annyiról szól sajnos, hogy ne adassa be valaki, ha fél. Igen, meg lehet fertőződni. Igen, át is adhatod. De nagyságrendekkel kisebb eséllyel kerülsz kórházba.

Igen, tudom, itt soha senki sem volt még beteg életében, mert giga-meg immunrendszere van. Aztán mégis tele van a kórház oltatlan emberekkel. És még csak nem is ez a legnagyobb baj, hanem az önzőség, hogy azt hiszik, hogy ez annyiról szól, hogy "az én testem, nem adatok be akármit". Egy lépéssel kéne hátrébb lépni, és akkor látszana az egészségügyisek túlhajtott tempója (nem, nem kacsa, van egészségügyis rokonom). De ha ezt is letojja valaki, akkor abba gondoljon bele, hogyha neki, vagy a családjának lesz neadjisten' valami baja, de be kellett zárni a sebészetet, kardiológiát, vagy akármit és 2 várossal arrébb is csak a közvetlen életveszélyes esetekkel foglalkoznak, akkor el lehetne gondolkozni azon, hogy miről szól a felelősségvállalás.

2021. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!