Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer vagy Johnson? Szerintetek?

Pfizer vagy Johnson? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen kötelezik az oltást, igy nagy nekezen rávettem magam hogy elmenjek oltásra. Sajnos nehéz a döntés(sok rosszat lehet hallani),nem tudom melyik oltás lenne a jobb.A johnsonra azért gonoltam, mert csak 1x kell beadatni. Mi a véleményetek róla? Melyik a jobb választás?(23éves lány)

2021. nov. 6. 15:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Johnson szerintem fiatalnak jobb választás.
2021. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nagy különbség nincs, talán a pfizer egy kicsivel erősebb immunválaszt vált ki, de akár a háziorvosod véleményét is kikérheted.
2021. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarod az oltást, akkor nem akarod és nem adatod be! Senki nem dönthet helyetted ebben, a munkáltatód meg végképp nem. Javaslom nézelődj Facebook-on mellékhatásos csoportokban, aztán döntsd el, hogy új munkahely, vagy esetleg egy olyan mellékhatás az oltástól, hogy többet nem leszel munkára alkalmas.
2021. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Az a max egy napos oltási reakció azért annyira nem kibírhatatlan.
2021. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%

Picit még várj vele.


[link]

2021. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%
Én biztos felmondanék. Vagy elmennék betegszabira fél évre.
2021. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Nincs az az Isten, hogy Pfizert beadassak. Szinte minden ismerősömnek lett tőle baja. Ha muszáj lenne, max.Sinopharm. Hátha nem árt, ha már nem használ.
2021. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%

Ha a mellékhatások miatt aggódsz, akkor érdemes figyelembe venni, hogy az adenovírusos vakcinák esetén valamivel gyakoribb a mellékhatások nőknél. Ezért a Pfizer a jobb választás.

Ha nagyobb hatékonyság a szempont, akkor szintén a Pfizer. (De azt gyanítom, akinek az számít, az már rég beoltatta magát, mert a semminél minden oltás jobb)

Ha egy menetben le akarod tudni, akkor a Johnsson a jobb választás.

2021. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Pfizer.
2021. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

Orvosok pfizert ajanlottak.

En azzal oltattam be, semmi bajom. Szuleim covidosak, jelenleg is, nekem semmi baja mar 2 hete

2021. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!