Be vagy oltva? 💉

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Ha igen, melyik vakcinával, és volt-e mellékhatása, mit éreztél?

2021. nov. 7. 11:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

Pfizerrel májusban. Mellékhatás nem volt, Covid-ot nem kaptam el.

Annyi bosszant, hogy a környezetemben sok az oltás ellenes és közölték, hogy idén szeptemberben minden oltott meghal. Majd miután ez nem történt meg azt mondták 2 év múlva. Szóval lassan kitolódik 90 éves koromig.

2021. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Mivel nem szeretném magam kisérleti fázisban lévő oltóanyaggal beoltatni.
2021. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kínaival. Egy 10perccel később 5 percig enyhén fájt utána a karom amibe adták, aztán elmúlt még a várakozási idő alatt.
2021. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Igen, 2 astraval. A harmadikat nem tudom, korainak érzem (letelt a 4 hónap).

Volt mellekhatas, láz, hidegrázás és hasonlók

2021. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%

ma 12:01


Ezt hogy találtad ki, hogy kísérleti fázisban lévő?


Megsúgom, hogy Sydney Brenner, François Jacob and Jim Watson 1961-ben publikáltak először az mRNA-ról, szóval több mint 60 éve velünk lévő tudományról és tudásról mondod azt, hogy kísérleti fázisban lévő.


[link]


Az első elektromos bicikli sem volt egy teljesen új, kisérleti fázisban lévő közlekedési eszköz. Bicikli addig is volt, ugyanúgy rá kellett ülni, tekerni, és két keréken gurult.


Marhára örülnék ha gondolkodnál, mielőtt ilyen baromságokat beszélsz, és főként terjesztesz, mert tavasszal lesz második éve hogy ezzel a rohadt vírussal és minden vonatkozó korlátozással szopunk, és nekem már rohadtul kezd elegem lenni belőle.

2021. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Be vagyok oltva a kínaival. Semmi bajom nem volt se az első, se a második oltástól!

A harmadikat nem adatom be magamnak, ami nem kötelez rá a kormány korlátozásokkal.

2021. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Pfizer. Második után aznap este láz.
2021. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Igen, 2 pfizerrel. Az első után egy kicsit fájt a karom, de ennyi.
2021. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Kedves #5-ös.

Nem én találtam ki.

[link]

2021. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
65%
Igen, Pfizert kaptam, a máosdikat július végén. Utána fájt a karom, de más mellékhatása nem volt.
2021. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!