Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik nem örülnek azoknak akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel vagytok azokról, akik felvették az oltást?

2021. júl. 30. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Politika. Most mindennek arról kell szólnia a libsiknél, hogy a kormány mit cseszett el. Azt mégsem mondhatják, hogy valami jól sikerült!
2021. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fordítva több van. Személy szerint, engem hidegen hagy, legjobb lenne, ha mindenki maga dönthene, hogy akarja-e vagy sem. A cigit és az alkoholt sem tiltották be, pedig sokkal jobban leterhelik, folyamatosan az egészségügyet a dohányzók és alkoholisták vgay akár a kövérek, mégsincs semmi megkülönböztetés rájuk nézve.
2021. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Én még csak fordítva tapasztaltam. Hogy az oltottak úgy néznek az oltatlanra mint a véres rongyra. Vagy mintha kinyírta volna az anyjukat.
2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mindegy, de vannak oltottak akik-tévesen-vasember/superman hibrédjénik képzelik magukat az oltástól...
2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Teljes mértékben magánügynek kellene lennie, hogy ki oltatta be magát és ki nem.

Az előzetes várakozásokkal ellentétben a beoltottak is hordozhatják a vírust és tovább is adhatják. Ebből adódóan nincs értelme kárhoztatni az oltatlanokat. Aki mégis kárhoztat másokat, az erkölcsi fölény generálása és/vagy anyagi haszonszerzés céljából teszi.

Benne van a pakliban, hogy idő előrehaladtával újabb kutatási eredmények azt is kimutathatják, hogy a vírus mutálódásának közege nem egy kétállású kapcsoló egyszerűségével írható le, hanem az oltottsági státusztól függetlenül történik meg a teljes populációban.


Összességében a be nem oltottakat nagyságrendekkel kevésbé érdekli, hogy ki van beoltva. Nem céljuk lebeszélni másokat az oltásról.

Ezzel szemben az oltottak jelentős része mindent eszközt megengedhetőnek tart az oltatlanok stigmatizálására és az önrendelkezés joguktól való megfosztására.

2021. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne nekik örülnöm? A magánügyük. Saját döntésük, amibe senkinek semmi beleszólása.
2021. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nagyjából arra akartam kilyukadni, amikor olyan kommenteket olvasok, hogy "a sok birka beoltotta magát", vagy "sokan rettegnek ezért felveszik". Persze nem mindenki ilyen, itt csak azokról volt szó, akik ilyen negatívat írnak.
2021. júl. 30. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hogy miért vannak, azt nem tudom :D Nyilván azok sem túl okos emberek, de legalább kevesebb van belőlük, mint a másik oldalról szitkozódókból.
2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja, hogy erre gondoltál. Erre csak azt tudom mondani, kötözködős barmok minden táborban vannak. A "a sok birka beoltotta magát"-ra jut ugyanennyi "majd akkor sírjon a pofád ha lélegeztetőgépre kerülsz" meg "akkor se nyavalyogj ha a szüleid miattad halnak meg".....
2021. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele hogy mindenki azt csinál amit akar. Az sem érdekel,ha be van oltva és az sem ha ninca
2021. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!