Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem akarja beoltatni magát"oltástagadó" érvei mind baromság és álhír?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet igaz az amit ők mondanak? Miért az az igaz , amit az oltottak mondanak, hogy oltasd magad mert jó? Valaki ezt bizonyitotta? Ha igen, akkor miért nem vállalja senki a felelősséget?Miért van annyi meg annyi mellékhatása? Lehet az az igaz amit az, (ahogy az oltottak mondanák) "oltástagadók" mondanak, a vakcina egy nagy becsapás, es nem a vírustól fog megvédeni, hanem majd a halálba visz? Miért halnak meg sokan akik be vannak oltva, mert olyan jó?

2021. nov. 9. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert ezek cimkék, amiket az emberekre rá lehet ragasztani.


Hiába van valakinek több oltása is a múltból, attól, hogy egyet nem vesz fel, már rögtön oltásellenesnek minősül.

2021. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Miért csak az egyik vagy a másik oldalnak lehet kizárólagosan igaza? Miért csak "oltásrettegők" vagy "vírusrettegők" lehetnek az emberek? Miért kell mindent feketének meg fehérnek látni? Meg kellene tanulni önállóan gondolkodnia mindkét oldalnak, nem csak papagáj módjára ismételgetni mindent, meg címkézgetni egymást.
2021. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ki halt meg bizonyítottan, aki be van oltva? Mármint az oltástól konkrétan, írd már le ide. Csak mert a járványtól elég sokan meghaltak, ha feltűnt. A háttérhatalom meg biztos nem talált egyszerűbb megoldást a tömeges kiírtásunkra, mint az oltás. Ráadásul nem a csóró feketeafrikaiakkal kezdik, hanem a legfejlettebb országok állampolgárait akarják elsőnek kiírtani. Ez annyira logikus, tényleg. Erről a felelősségvállalásról meg annyit, hogy még egy bölcsességfog-műtétnél is hozzá kell járulnod a beavatkozáshoz és vállalnod kell a felelősséget, de ez gondolom nem probléma. Ahogy a csecsemőkorodban beadott oltások sem problémák. Biztos a halálba visz a vakcina 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ és miért van az, hogy jellemzően az iskolázatlanabb, információhiányos réteg az oltástagadó? Miért oltják be magukat a politikusoktól kezdve a színészeken át az orvosokig az emberek? De engem aztán nem izgat, tőlem ne oltassátok magatokat, csak pls ne foglaljátok a kórházban se a helyeket a többi ember elől, amikor belefulladtok a covidba.
2021. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te láttad azt hogy a politikusok, szinészek , orvosok beoltatták magukat? Ott voltál?? Bárki mondhat vármit, nem láttuk a két szemünkel. Győrfi Pál sincs allitólag beoltva, mégis mondja hogy oltasd magad mert jó ,akkor ez hogy van?
2021. nov. 9. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

4


Jól van, feladom. Az egész világ benne van, Győrfi Páltól kezdve az összes színészig, oltóorvosig meg poltikusokig. Külföldön és belföldön egyaránt. A többire meg nyilván ne is reagálj, amit írtam. Kellemes rettegést!

2021. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel téged ennyire mások véleménye ? Miért engeded, hogy ennyire személyes dologba, mint hogy mit adatsz be magadnak, beleugassanak idegenek ? Én nem vagyok és nem is leszek beoltva, mert csak. Ha valaki kérdi mondjuk munkahelyen, hogy oltva vagyok-e, azt mondom mi közöd hozzá és ezzel a téma lezárva. Nagyon pofátlanok és primitívek az emberek ebben az országban. Tisztelet a kivételnek.
2021. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

"Te láttad azt hogy a politikusok, szinészek , orvosok beoltatták magukat? Ott voltál??"


Politikusokat, színészeket nem, de orvost annál többet. Mivel magam is az vagyok, épp ma vettem fel a harmadikat. És az egészségügyben amúgy is kötelező, szóval az ÖSSZES kollégám be van oltva, de mellékesen megjegyzem, a 99%-uk magátül ment az első körben oltásra, csak nagyon kevesen vannak, akik kényszerből a kötelezőség miatt.


"Valaki ezt bizonyitotta?"

Már 2 éve ezzel szopunk, ha nem tűnt volna fel, ezernyi tanulmányt látott napvilágot a coviddal, oltásokkal, szövődményekkel és úgy mindennel kapcsolatban.

Google scholar, covid és ömlenek a tudományos publikációk. De ha nincs kedved angolról fordítani (gondolom nem is tudsz, de mindegy), akkor Dobson Szabolcs a "Koronavírus vakcináció - szakirodalmi tallózó" című csoportban rendre gyűjti a tudományos cikkeket.


"Ha igen, akkor miért nem vállalja senki a felelősséget?"

Mert mindennek lehet szövődménye, még ha kis eséllyel is. Én is felvilágosítom a beteget arról, hogy egy méhkaparásnak, ami egyébként rutinműtét, lehet szövődménye akár a méh kivétele is.

És bizony, alá kell írni. Ha nem írja alá, nincs műtét.


"Miért van annyi meg annyi mellékhatása?"

Mennyi? Némi láz meg egy kis karfájdalom? Üsse kő, talán kibírom.

Elenyésző esetben thrombosis meg szívizomgyulladás. Remek, kb. 1 az 500 ezerhez eséllyel.. Ha elkapod a covidot, akkor meg van vagy 20% esélyed a thrombosisra meg vagy 5% esélyed a szívizomgyulladásra.

Arról nem is beszélve, hogy a fogamzásgátlót nők millió szedik, pedig annak a thrombosis kockázata 8-12/10 ezer nő.

2021. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az állítólagos orvos írása sem mérvadó. Annyian félrediagnosztizálták már nem egyszer, magánrendelésen is. Ha rajtuk múlt volna már nem élnék.
2021. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Olyan jó néha értelmes hozzászólást is olvasni a témában. Köszönöm, és minden tiszteletem!
2021. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!