Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik tagadják a vírus létezésé...

Akik tagadják a vírus létezését honnan szedik az információt? Mit néznek vagy olvasnak?

Figyelt kérdés

Igazán érdekelne mitől van szent meggyőződésük. Mert engem a halálozás, a betegek, a tönkremenő családok, stb meggyőznek arról,hogy van vírus, de őket/titeket mi győz meg az ellenkezőjéről?

Egy-egy szerkesztett, nyomonkövethetetlen, interneten tengődő képet elképzelek, na, de mégis.

Honnan? Mivel győznél meg,hogy nincs?



2021. febr. 20. 18:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%

A korona egy nagy társadalmi töréspontot okozott a vírusban hinni tudó emberek, és az azt ellenzők között. Mindkét oldalnak vannak érvei, s valószínű, az igazság valahol a két szélsőség között lehet.

Minthogy senki sem rendelkezik egzakt információkkal, ezért a korona megítélése egyszerűen hit kérdése. Ki ennek, ki annak ad hitelt. Ezt szerintem nem árt tisztázni...

2021. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%
Te már találkoztál olyannal, aki tagadja a létezését?
2021. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

#2

Apám vírustagadó anyám meg a covid osztályon dolgozik. Hoppá

2021. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
18%
3: azt mondja, hogy a vírus nem létezik?
2021. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
2-es: te még nem???? Több olyan ismerösöm van, aki szerint a vírus nem létezö dolog!
2021. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem senki nem mondta, hogy nem létezik vírus, nyilvánvalóan van. DE sokan mondjuk, hogy nincs olyan járványhelyzet, ami ezeket a brutális lezárásokat indokolja. Teljesen kilóg a lóláb, ugyanis ha megnézed a hivatalos influenza vírus számokat, azt látod hogy tavaly március óta 0, ami nyilván hülyeség. Ami most van, az egy átlagos, vagy attól erősebb influenza járvány, amit, ha nem ontana a média agyba-főbe, akkor az átlagember észre se venné, hogy létezik. Minden egyes évben több ezren meghaltak az influenzában, csak akkor le se tojták, ahogy sajnálatos módon most is meghalnak, csak most koronának hívják. Ez viszont nem indok arra, hogy az embereket gyerekként kezeljék és majd az állam eldöntse helyettünk, hogy mi nyithat ki és hova mehetünk, nem beszélve a gazdasági károkról, csődbe ment családokról, vállalkozásokról.
2021. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem 1-es és 6-os tökéletesen összefoglalta. Egy két nagyon elborult emberkét leszámítva én sem láttam olyat aki azt mondaná, hogy nem létezik.

Mindenki az intézkedések értelmét vonja kétségbe. Illetve a célokat nem látják mögötte. Mert lássuk be, nem olyan tökkelütöttek a politikusok, mint tettetik. Amikor pl. Merkelék csak 4 hete jelentettek be, november elején, mindenki tudta, akinek esze van, hogy itt nem 4 hét lesz. Csak hát azt nem lehetett volna lenyomni az emberek torkán, hogy zárjatok be, majd pünkösdkor nyithattok. Inkább szalámitaktikáznak.

2021. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
32%

Ja, kérdező: hány tönkrement családot ismersz személyesen, ahol meghalt valaki?


Csak mert én egyet sem. Pontosabban, egy nagyon jó ismerősöm kollégája meghalt, de eleve úgy élt, hogy nem kicsit volt túlsúlyos, az italt sem vetette meg, magas vérnyomása volt és erős dohányos volt.


Voltam nyáron szálláson egy idős nyugdíjas orvos párnál, kérdeztem mi a helyzet arra. Mondták semmi. Kérdezték a kórházban a régi kollégákat, volt 1-2 esetük. Ennyi. Ősszel egy öreg pártól vettem németeknél egy infrakabint. Kérdeztem náluk mi a helyzet. Telepítve volt nekik a corona warnapp, azt mondja semmit nem jelez a környéken. Ezután mindenki azt hisz amit akar.

Van aki abban hisz hogy kamu az egész, van aki meg abban, hogy azért nincs szinte semmi, mert helyesen védekezünk.

2021. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
29%
Na most mar latod honnan szerzik - beszeltek 1-2 emberrel.
2021. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%

1965 óta velünk van a corona vírus, ezt kár tagadni, dokumentálva van. A legtöbb tagadó, köztük én is, nem magát a létezését tagadjuk, hanem azt, hogy annyira veszélyes, mint amennyire el akarják hitetni velünk. Ha így volna, akkor már az összes buszsofőrnek, boltosnak, pénztárosnak, és nővérnek ki kellett volna halni. Illetve hosszan kígyózó soroknak kéne lenni a temetők előtt. De semmi ilyesmi. Vmelyik évben többen haltak meg sima influenzában 3(!!!) hónap alatt, mint a coronában tavaly összesen, akkor nem volt se maszk, se semmilyen korlátozás. Az iskolák maguktól bezártak, mert az összes diák és tanár beteg volt. És? Meggyógyultak, kész, ment tovább az élet. Ezek is tények.

Ahogy vki írta az igazság most is középen van. Létezik vírus, de nem bolygópusztító. Az adatokat manipulálják, és tesztelik a lakosság irányíthatóságát.

2021. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!