Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi alapján döntik el, kinek...

Mi alapján döntik el, kinek halasztják el a műtétét most a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Illetve meg lehet nézni valahol, melyik kórház érintett? Mert úgy hallottam, egyes kórházakat érint nem mindet.

2021. nov. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sürgős beavatkozásokat és onkológiai műtéteket nem lehet halasztani.

Minden mást igen.

2021. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Mindenhol halasztanak mindent, kivéve azokat, amiket #1 írt. Azokat nem érinti maga a járvány, ahol nem kell külön covidos betegeknek ágyat biztosítani, de ezt nem tudom melyik, mert valamennyi ellátására szerintem minden kórház alkalmas.
2021. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. nov. 13. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Ahol nem halasztják elvileg a műtétet onnan meg az altató orvosokat viszik el. Igy nem halasztják hanem nincs aki altasson. Tapasztalat,5 éves kisfiammal sebészeti műtétre(fitymaszükület) várunk január 5re volt időpont.olyan mértékű hogy sokszor ordítva pisil mert begyullad. Az orvos azt mondta nem tudja mikor tudja műteni ő itt van de nincs alatató orvos
2021. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!