Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltottak első dózis pfizerre...

Beoltottak első dózis pfizerrel és megjött és állandóan vérzek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
50 éves nő vagyok már rég elállt, de az oltástól újrakezdődött..
2021. nov. 14. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Mióta??
2021. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, mennyire vérzel és mióta. Ha nagyon, menj nőgyógyászhoz. Az oltás is okozhatja, de ez pont az a kor, amikor más is.
2021. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Menj el nőgyógyászhoz. Talán tud segíteni és talán regisztrálják mint oltásmellekhatast. Sajnos szerintem sok mellékhatás nincs benne a statisztikában.
2021. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Ennek semmi köze az oltáshoz!

Sürgösen menj nögyógyászhoz, mert az ilyen vérzés a legtöbb esetben rák kezdetét jelzi.

2021. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Persze 4-es,soha semmi nem az oltás miatt van, csak elég érdekes, hogy naponta jönnek kérdések itt gyk-n hogy oltás után miket tapasztaltak amiket eddig nem...
2021. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kretens ***** válasza:
83%
Nekem is egyre jobban az a meggyőződésem hogy ezek az oltások a covid-tól ugyan megvédenek vagy legalább is nem halunk bele de minden más meglévő vagy rejtett betegséget felerősit.
2021. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Sokaktól hallottam ilyet . Én úgy jártam,hogy 20 éve 2-3 nap a menstruációm, az oltás után majdnem 2 hétig véreztem, a második után szintén . A zorvosnál annyit mondtak,hogyha 2 hétnél továbbtart menjek vissza,és eü.kaparást csinálnak.

Ha ez valamennyire megnyugtat , nekem a 2. oltás után szerencsére helyreállt a ciklusom . Amit még megtehetsz,hogy jelented mint nálad jelentkező mellékhatást . A legnagyobb hiba,hogy szinte mindenki leszarja a bejelentést,és így fel sem jegyzik ezeket .

2021. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Jah, az oltás után jön elő.

Ha életükben először most mentek volna el szörfözni, akkor meg attól lenne, mert előtte nem volt

2021. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jellemző mellékhatás oltás után és eddig nem hallottam, hogy bármivel is segíteni tudtak volna az orvosok. Magától kell rendeződnie.
2021. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, felénk nincs ilyen hatása. A munkahelyemen több mint 50-en vagyunk nök, mindenkit beolttak ezzel a vakcinával, és senkinek nem lett semmiféle vérzésproblémája. (és olyan a kapcsolat, hogy ilyenröl beszélnénk, ha lenne.)
2021. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!