Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok egy jó magánnőgyóg...

Ajánlanátok egy jó magánnőgyógyászt aki a Szent Imre kórházhoz is tartozik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Imrében szültem . A dokim Bencsik András, a szülésznőm pedig Vastagné Nagy Évi volt. Mindkettőjükkel nagyon-nagyon meg voltam elégedve.
2010. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr.Csemniczky Gusztáv.

ha gondolod privátban elküldhetem a számát.

2010. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.Dr.Rákóczi István
2010. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szülni szeretnék,hanem egy normális kivizsgálást,mert 1 éve állandóan fáj a hasam és a menstruációnál ez még durvább,és kértem a dokimat hogy végezzen el egy laparószkópiát,de szerinte ez felesleges.Szeretném ha más orvos is megvizsgálna,és ha ő azt mondja hogy szükséges akkor orvost váltanék.Ragaszkodom a Szent Imre korházhoz,mert kultúrált egyébként a mostani orvosom is ott dolgozik,bár minden hónapban bevisznek mentővel ha menszeszelek de még őt ott sosem láttam,csak a magánrendelésére járok.A másik pedig 32 évesen még sosem voltam terhes,férjnél vagyok szóval esedékes lenne egy laparoszkópia.Szerintem...de ha végre valaki megszüntetné ezt az állandó hasi fájdalmamat,hálás lennék.
2010. szept. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!