Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok nekem Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem Budapesten magánnőgyógyászt, aki nem túl drágán elvégzi a fogamzásgátló felírásához szükséges orvosi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló első alkalommal történő felíratásához szükséges a vérvétel?Milyen vizsgálatot végez első alkalommal az orvos?
2011. okt. 24. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész akkor a körzeti orvosodhoz???Ő majd segít elméletileg!!!
2011. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyat Bp-en, ahol 10.000 alatt megúsznál egy alap vizsgálatot+rákszűrést, mert azt mindig, minden esetben végeznek. Ha még labort is csinál, a gatyád is rá fog menni, mert még erre is plusz pénzt számol fel. Ennél olcsóban max. vidéken úszod meg. Meg attól is függ, mennyire "menő" az orvos. Egy jó, népszerű orvosnál a határ a csillagos ég. Ha csak simán gyógyszert akarsz felíratni, akkor inkább szakrendelőbe menj, ott is ugyanúgy elvégzik a rákszűrést, a labort meg a vizsgálatot, csak épp nem kerül semmibe. Magánorvoshoz akkor érdemes menni, ha bonyolultabb a problémád és nem elég rá az a 15 perc, amit a szakrendelőben szánni tudnak rád. Én akkor mentem magánba, amikor új gyógyszert akartam felíratni, mert súlyos panaszaim voltak.
2011. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!