Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehetne elérni, hogy...

Hogy lehetne elérni, hogy megműtsék a lágyéksérvem?

Figyelt kérdés
2019 vége óta várok. Ez halasztható műtét, egészen addig, amíg ki nem záródik. És halasztják is folyamatosan. Nehéz így dolgozni és érzem, hogy egyre rosszabb lesz. Nem vagyok beoltva, így még nehezebb. Hasonló helyzetben lévő emberek válaszát várnám elsősorban.
2021. nov. 17. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Beoltatod magad, és keresel egy privát orvost.
2021. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
El kell menni magánba. Vagy ki kell várni a sort.
2021. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sajnos arra játszanak hogy akinek van egy kis tartaléka az költse a magán egészségügyre. Mást tényleg nem tehetsz sajnos. Csak a sürgősségi esetekkel foglalkoznak érdemben az állami eü-ben. Ezenkívül még felülről kaphatsz segítséget ha kéred hittel. Mi voltunk hasonló helyzetben: duzzadó szürkehályoggal, a párom egyik szemére már semmit nem látott augusztusban, és még akkor is annyit mondtak szakrendelésen hogy csöpögtessen és jöjjön vissza 2 hónap múlva. Ha Isten keze nincs a dologban még ma is otthon kuksolna vakon, ugyanis a szem műtétek torlódtak fel a legjobban. Most már túl van mind a két szem műtéten, úgy hogy az átlagos műtéti árak töredékét költöttük csak el. Emberileg ez teljesen esélytelennek tűnt. Mi sem vagyunk beoltva. De van olt-alom nála.
2021. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem az egészségügyet kell hibáztatni, hanem azt a kormányt, amelyik 11 éve módszeresen b.a szét.

Nem fogod tudni elintézni, csak magánkórházban. Vagy egyszer mázlid lesz, összeállnak a csillagok, és az egyik időpontodat nem mondják le.

Állami intézményben dolgozom orvosként, nem az én lustaságom miatt kell lemondani a műtéteket, hanem mert nincs kapacitás. Ki kellett nyitni a covid ITO-t, nincs elég anesztes, a maradék kevés anesztesnek 8 felé kellene szakadnia, így a heti 3 műtétes napból lett 2. Csak a nem tolható műtétek fárnek bele, más nem. Nem azért, mert nekem leesne a gyűrű az ujjamról, ha megoperálnám a beteget, hanem azért, mert nincs aki elaltassa. Függetlenül attól, hogy oltott vagy hozza a PCR tesztet.

2021. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hibáztatok senkit, csak félek, hogy egyszer elfárad az a rész és akkor már nem halasztható, hanem életmentő műtétre lesz szükség. Magánkórházra semmi lehetőségem nincs. Istenben hiszek, minden jót nektek.
2021. nov. 17. 20:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana hibáztatni valakit, mert különben sohasem változik semmi.
2021. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdező közlegény követendő tanácsot írt.

Nekem is van lágyéksérvem, enyhébb fokú, de még csak most megyek be komolyabb vizsgálatra.

Miután írtad, hogy te mióta vársz a műtétre, azt hiszem én nem fogok ennyit várni, hanem magam kúrálom ki magam, felsőbb segítséggel, vagy nem..

A Bibliában az van, hogy kérjetek és megadatik néktek. Ha hiszel Istenben és kéred a segítségét, akkor meg is kapod, előbb-utóbb, ha elég kitartó vagy ebben. Ha pedig böjtölés és megtérés mellett kéred, akkor még hamarabb jön ez a segítség. Én ezt fogom tenni. Nyugodtan írj rám 3 hónap múlva, hogy alakult nálam a lágyéksérv.

2021. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7.válaszoló. Én is szoktam kérni Istent, hogy segítsen, de valamit rosszul teszek, lehet, hogy gyenge a hitem. Azért drukkolok neked és februárban lehet, hogy megkérdezlek,hogyan alakult.
2021. nov. 21. 15:30
 9/20 anonim ***** válasza:

7-es

Ezért (is) éltek régebben rövidebb ideig az eberek...

2021. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha világi szemszögből nézzük, akkor igen.

Ha meg vallási szemszögből nézzük, akkor azért mennek manapság ritkaságszámba a csodák, mert szinte mindenki materiálisan gondolkodik.

2021. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!