Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni ilyenkór?

Mit lehet tenni ilyenkór?

Figyelt kérdés
Állás kereső vagyok, multhéten találtam is egy megfelelő helyet de túl magas a vérnyomásom és nem kaptam meg az alkalmasságit, elmentem a dokimhoz hogy mit lehet tenni rakjon rendbe valahogy, elküldött egy csomó helyre vizsgálatokra ami több hónapba tellik,Regisztrált állás kereső vagyok még 2 hét ig, onnan kapok jelenleg egy kis pénzt, de nemsoká lejár és nincs olyan sok tartalékom hogy elég legyen hónapokra, mit lehet ez esetben tenni? Pénz nélkül sajna nem nagyon tudok meglenni

2021. nov. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomást nem lehet pikk-pakk rendbe rakni, hetek kellenek a gyógyszer beállításához, és az sem baj, ha megvan a kiváltó ok. Ezért kellenek a vizsgálatok. Próbálj másik munkahelyet keresni.
2021. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magas vérnyomásom miatt nem megyek át sehol az alkalmasságin
2021. nov. 18. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymát meg szedjed a vérnyomás csökkentőt. Fogyjál le .só kv kerülése. Folyamatosan keres melot ha alkalmi azis jó míg a vérnyomasod helyre nemjön.
2021. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!