Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos az, akit felhívok...

Milyen orvos az, akit felhívok vagy 60× és nem veszi fel?!

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

8

Mi nem mehetünk oda. Telefonálni kell, de ha nem veszik fel , oda nem mehetsz akkor mi a frászt csinálj ha beteg vagy? Szerencsére más ügyben hívtam őket de azért ez nagyon gáz. Oké hogy adminisztráció de egész délelőtt hívogatom őket és egyszer sem csöng ki csak foglalt , azt sem hiszem ám el. Oltani nem oltanak mert van oltópont. Nekem ez kicsit fura.

2021. nov. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, van olyan aki háziorvosnál oltakozik a betegségei miatt. Én is így jártam orvosommal, de én jóban vagyok az asszisztenssel így visszahívott a magánszámomon. Akkor mesélte, hogy rengeteg az adminisztráció, nagy a körzet, sok a covidos- annak is megvan a protokollja. Nem hisztiztem hogy milyen orvos már...
2021. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Adminisztrálnak orrba-szájba, de az adatokból meg alig látunk valamit.
2021. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert nem nyilvános, azért. Mi egészségügyisek látjuk.
2021. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13


Nem neked kell lejelenteniük.

2021. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15

De, nekem. Miért nincs jogom tudni, hogy mire mennek az adóforintjaim, hogy mennyi a fertőzött a településemen, vagy hogy melyik vakcina mennyire jó? Mi több, MC mit kezd velük, talán felveszi helyettem az oltást vagy a maszkot az utcában?

2021. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Orvosi titoknak hívják. Ha nem tetszik, írj az orvosi kamara elnökének. Kincses Gyulának hívják.
2021. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

17-es

Tévedsz.

Az az orvosi titok, hogy Pista bácsinak kankója van. Az viszont nem, hogy nálunk 10000 lakóból most éppen 20 a fertőzött, vagy pedig 7000, mert ez alapján tudom eldönteni, hogy pl utcán érdemes-e maszkolnom vagy sem. De ezek szovjet reflexek szerint mindent titkolnak, 45+45 napig húzzák, majd a 90.-en közlik, hogy nem teljesítik a kérést, mert a tisztifőorvos szót kisbetűvel írták a kérdésre.

2021. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Erdekes, a megyem varosainak polgarmesterei minsig bejelentik, mennyi a beteg...falun meg....
2021. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az igenis orvosi titoknak számít, hogy kit milyen oltással oltottak, és ha valaki kórházba kerül coviddal, akkor mivel oltották, vagy nem volt beoltva. Örülnék ha nem oktatnál ki, köszi.
2021. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!