Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos az, akit felhívok...

Milyen orvos az, akit felhívok vagy 60× és nem veszi fel?!

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Elfoglalt. Mint mostanság szinte minden háziorvos, én is sokadjára értem csak el, de ez nem feltétlen az ő hibájuk.
2021. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted ebben a helyzetben a seggét vakarja? Dolgozik szerencsétlen, és mennyien hívhatják telefonon. Nem biztos hogy van kapacitása felvenni a telefont. Legyen szó háziorvosról vagy osztályos orvosról.
2021. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan, hogy személyesen az orvos veszi fel a telefont? Nálunk a háziorvosi rendelőben mindig az asszisztens veszi fel a telefont, és ha valami tényleg nagyon fontos, akkor átadja a telefont személyesen az orvosnak. Ha nem ér rá az orvos, akkor azt az asszisztens elmondja.
2021. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

voltam bent személyesen.

már nekem volt idegesítő a folyton csengő telefon. volt 3 hívás ottlétem alatt, a 4.ket már hagyta, mert dolgaimat is kellett írni.

érdekes, hogy személyesen nem volt ennyi ember ott soha...

2021. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Én tegnap tízszer hívtam és mindig foglalt volt. Már felmerült bennem hogy félre rakták. Mire messengeren írtam neki és ott válaszoltak. Valahol ez felháborító.
2021. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jókedvükben nem veszik fel, hanem a covid miatt rengeteg az adminisztráció, oltanak is közben. A folyamatos telefoncsörgés hátráltatja őket, nem tudják felvenni a telefont. Így vagy nem veszik fel, vagy félrerakják a kagylót.
2021. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Az a telefon már lehet, hogy rég lent az alagsorban a raktár végében csöng...
2021. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mikor lássa el az embereket ha folyamatosan fel kell vennie a telefont? Nem telefonkozpontos.

Amugy meg a legtöbb rendelőben van asszisztens vagy akár olyan személy, aki a telefonokat kezeli. Az általában nem orvos vagy nővér, esetleg tud választ adni a kérdésedre.

Mi is így értük el a rendelőt. Természetesen az orvossal nem tudtunk beszélni. Nem is számítottunk rá. Kérdésünk volt, kaptunk egy email címet. Másnap jött a válasz. Ha meg beteg vagy tudod a protokollt, vagy behívnak vagy maradj otthon.

Nalunk a haziorvosnal minimum 1 óra a várakozási idő személyesen. Mindig tele van a váró. Nincs ideje veled diskuralni telefonon.

2021. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Amugy meg k¥rvara kiakadnek ha azért kéne fel napot ott ülnöm, mert telefonon beszél egyfolytában.
2021. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most milyen orvosról van szó Kérdező?
2021. nov. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!