Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány éves kortól kapható a...

Hány éves kortól kapható a johnsons vakcina?

Figyelt kérdés
És hol lehet utánanézni? Hivatalos oldalakra értve..
2021. nov. 29. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 18, mivel 18 ev alatt csak pfizer illetve a moderna elerheto.
2021. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha én foglalok időpontot, majd odamegyek és mondom hogy 17 éves vagyok. Akkor nem adja be nekem?
2021. nov. 29. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerdezo, legyen mar eszed :D Nyilvanvaloan meg kell adnod az adataidat, foglalni alapbol taj szammal lehet, azalapjan meg pfizert meg modernat fog feldobni, mast nem is valaszthatsz.

Illetve nem tudom 18 ev alatt hogy van, de szuloi beleegyezo nyilatkozat is kell gondolom.

Puszira nem adnak be neked semmit.

2021. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy 18 éves kortól AJÁNLOTT. Na most ez azt jelenti hogy az én felelősségem ha beadatom
2021. nov. 29. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajanlott, hanem akkortol kaphatod meg. Mindegy kerdezo, ha ennyire makacs vagy, akkor ez van. Majd meglatod, hogy nem fogod tudni kijatszani a rendszert, akarhogy is erolkodsz. Mar ott elbuksz, hogy oltasra se tudsz jelentkezni :D
2021. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!