Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent ha valakit visszahí...

Mit jelent ha valakit visszahívnak tüdőszűrő után?

Figyelt kérdés
Páromat ma felhívták, hogy menjen vissza a tüdőgondozóba, mert a doktornő látott valamit a tüdőszűrőjén. Persze totálisan be vagyok most sz.va. Valakit szintén visszahívtak már?😭
2021. dec. 2. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Covidos
2021. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne tojja össze magát, mert van valami és ezt akarják tisztázni, esetleg ha olyan akkor gyógyitani is.

HA van is baj, jobb az elején ezt megfogni amíg nem hatalmasodik el.

Tehát örüljön hogy észre vették.

2021. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Azt jelenti, h vissza kell menni ellenorzesre.

Nem kell a legrosszabbra gondolni egybol, lehet, h csak bemozdult (ahogy peldaul velem tortent regebben) es ebbol adodoan van "valami" a rontgenen.

2021. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen, engem tavaly háromszor szűrtek.

Első nap vacakolt az áram, még jó, hogy utána kint vártam a kollégákat, mert együtt mentünk, szóltak, hogy lépjek vissza ismétlésre, mert egy pillanatnyi áramkimaradás pont akkor lehetett, annyira nem volt nagy, hogy lehessen érzékelni, de a felvételt tönkrevágta. Újra munkahelyen voltunk, amikor hívtak, hogy ugyan, másnap nem mennék-e vissza? Megint nem volt jó a felvétel.

Ne gondolj a legrosszabbra :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
részvétem
2021. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem csak szar volt a kép, van vmi a tüdejében és ct-re kell mennie
2021. dec. 2. 10:34
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

#4: Ilyen nem fordulhat elő röntgen gépeknél, magát a képet nem vágja tönkre, ráadásul szerinted milyen az a pillanatnyi áramszünet, amit csak és kizárólag a gép érez meg, de semmi más nem? Valamit elrontottak, vagy a gép eleve hibás volt.

Tüdőszűrésnél sok oka lehet, ha visszahívnak, de ha már CT kell, akkor valami van ott, ami nem odavaló, viszont ez nem jelenti azt, hogy gond. Van olyan eset, amikor egy anyajegy foltja látszik meg, vagy mellbimbó árnyéka.

2021. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugyan már, hogy lenne mellbimbó vagy anyajegy árnyéka. Akkor eddig miért nem volt ott? Jó lenne, ha csak ez lenne, de én baromira félek, hogy nem
2021. dec. 3. 13:17
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pedig lehetséges nagyon is. Jó ég tudja, hogy sokáig miért nincs ilyen, aztán egyszer csak látszik. Persze még sok más dolog is lehet,ott majd elmondják.
2021. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bárcsak egy ártalmatlan dolog lenne 😢 Amúgy a leleten az van, hogy "ujjbegynyi kerekárnyék a hilus közelében"
2021. dec. 3. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!