Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mondta Gulyas, hogy most...

Most mondta Gulyas, hogy most dolgozzak ki, hogy mikortol kotodjon a 3.oltashoz a vedettsegi. Ugye nem lesz az, hogy annak is ervenytelen lesz a vedettsegi, akinel nem telt el a 4-6honap??? Ezen izgulok nagyon. Irjatok h megnyugodjak. koszi, fontos

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 12:29
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Azt, ezt írja még:

"A harmadik oltás után járna csak az igazolás. Az operatív törzs megvizsgalja azt is h mikortól kössük az oltási igazolvány érvényességét a harmadik oltáshoz. "

Ugye ebből sem lesz az, h mindenkinek érvénytelen addig automatikusan , amíg fel nem veszi a 3.at??


Ugye úgy lesz, hogy a másodiktól bizonyos időn belül kell felvenni.. Kétségbe vagyok esve, írjatok

2021. dec. 2. 13:49
 42/55 A kérdező kommentje:

Írja, hogy a védettségi érvényessége a harmadik oltáshoz kötődjön. Ugye ez se azt jelenti, hogy automatikusan nem érvényes csak a harmadik oltással együtt? Az első után se volt még érvényes, ezért félek


Az egészségre káros volna, ha idő előtt adnák be a harmadikat, és kiszúrás lenne az oltottakkal, ha érvénytelen lenne nekik is.


Véleméyn erről az egészről? :O Félek

2021. dec. 2. 14:06
 43/55 A kérdező kommentje:

Szerintem egy héten belül dönt az operatív törzs a védettségi igazolvány érvényességéről, de utána persze időt kell hagyni a harmadik oltás felvételére. Ha tippelnem kellene, akkor januártól léphet életbe a rendelkezés - mondja az igazolvány érvényességével kapcsolatban a miniszter.


Én októberben kaptam meg a 2.ikat. Ugye nem szünik meg nekem is az érvényesége januárban.

2021. dec. 2. 14:10
 44/55 A kérdező kommentje:
Írja, hogy csak a 3.kal lesz érvényes, ugye bizonyos megfelelő hónap elteltével a második oltástól, ugye?
2021. dec. 2. 14:12
 45/55 anonim ***** válasza:

Sajnos értelmezési gondjaid vannak, úgy látom.

Nem kell paráznod, mert az oltásod érvényes lesz januárban is.

Este elalváskor mantrázd csak magadnak, nincs mitől félnem, érvényes lesz a 2. oltásom januárban is.

2021. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Értem. Rendben , köszi, ezen izgulok még...


A harmadik oltás után jár majd csak az igazolás

Az operatív törzs megvizsgálja azt is, mikortól kössük az oltási igazolvány érvényességét a harmadik oltáshoz, ennek időpontját később jelentjük majd be - mondja Gulyás.


Írja, hogy a védettségi érvényessége a harmadik oltáshoz kötődjön. Ugye ez se azt jelenti, hogy automatikusan nem érvényes csak a harmadik oltással együtt? Az első után se volt még érvényes, ezért félek


Az egészségre káros volna, ha idő előtt adnák be a harmadikat, és kiszúrás lenne az oltottakkal, ha érvénytelen lenne nekik is.

2021. dec. 2. 14:28
 47/55 A kérdező kommentje:
januárra születhet meg a szabályozás, decemberben dönthetnek, írjatok köszi
2021. dec. 2. 14:29
 48/55 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a leírt kommentek száma után kapod a béredet? Már 50x leírtad ugyanazt.
2021. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a leírt kommentek száma szerint, máshol dolgozom, annyi közöm van az oldalhoz, hogy felhasználó vagyok.

Írjatok, normálisat.

2021. dec. 2. 14:32
 50/55 A kérdező kommentje:

Ettől félek:

A harmadik oltás után jár majd csak az igazolás

Az operatív törzs megvizsgálja azt is, mikortól kössük az oltási igazolvány érvényességét a harmadik oltáshoz, ennek időpontját később jelentjük majd be - mondja Gulyás.

Ugye ezt nem úgy érti, hogy mindenkinek automatikusan megszünik az érvényesség,akár eltelrt a megfelelő idő a második után, akár nem..

ez alapján se? Ezen igzulok még. Írjatok köszi, félek

2021. dec. 2. 14:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!