Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Észrevettem mostanában bármily...

Észrevettem mostanában bármilyen nyavalyával mennek az emberek orvoshoz,mindenre azt mondják,hogy egészséges. Velem többször előfordult, hogy a fontos infókat lehagyják a záróról és nekem kell szólni, hogy írják már rá ! Mindenki a covid körül forog?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostanában csak egyszer voltam orvosnál, kontrollon. Ott mindent beírtak. Viszont most meg a jelek szerint elkaptam a covidot, lehet, hogy fel kéne hívnom a háziorvosomat. Apropó: te hogy jutsz be dokihoz? Én a saját háziorvosomat már azért sem hívom szívesen, mert nagyon nehéz telefonon elérni. Viszont időpontot is telefonon kell kérni tőle, időpont nélkül meg nem is fogad. Hetek óta azon töprengek, hogyan juttassak be hozzá egy szakorvosi javaslatot...
2021. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, de az még rosszabb amikor a beteglapra fals infókat írnak, nálam ez rendszeres. Pusztán figyelmetlenség.
2021. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos egy ideje a TB-det szinte csak arra fizeted, hogy ha esetleg covidos lennél ellássanak, más le van szarva. Ezért is visszás amit az oltástálibok kezdettől szorgalmaznak, hogy az oltatlan ne kapjon ellátást ha covidos lesz, hiszen gyakorlatilag semmiféle ellátást sem kapunk lassan két éve a változatlanul fizettett TB ellenére.
2021. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as Teljesen igazad van ! Volt olyan zárójelentésem, ahol beírták a vérkép eredményét és nem is vettek vért. Mikor szóvá tettem, azt mondták, hogy biztosan annyira rosszul voltam. Mondtam, hogy azért feltűnne, ha belém szúrnak egy tűt. Undorítóak lettek az orvosok, tisztelet a kivételnek ! Lassan le kellene csapkodni őket !
2021. nov. 4. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!