Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dolgozik valakinek rokona,...

Dolgozik valakinek rokona, ismerőse intenzíven, vagy más osztályon?

Figyelt kérdés
Tényleg az a helyzet, mint amit a médiában mutatnak?
2021. dec. 3. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

"Tényleg az a helyzet, mint amit a médiában mutatnak?"


Nem tudom mit mutatnak a médiában, de tömött az összes intenzív olyanokkal, akik nincsenek beoltva. Vagy nem tudom mire vagy kíváncsi, a covid magyarországon ugyan úgy hat, mint külföldön.

2021. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Meg olyanokkal is, akik be vannak oltva, kedves első.
2021. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Pont egy háziorvos nyilatkozott miszerint 42 kórházban lévő betegből kb 3 volt oltatlan, a többi 2-3 oltásos.

Egy másik, aki szerint a lakosság 80%a átesett már rég rajta és teljesen érthetetlen a nagy oltakozás, mert járványban nem oltanak, ez a szabály

2021. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2021. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
2 én nem így tudom / nem így látom. De nyugodtan elmondhatod a tapasztalataidat te is, mert kíváncsi vagyok rá.
2021. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
*5 Mama két barátnője is belehalt a vírusba, de háromszor voltak oltva.
2021. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

6 gondolom a kedves mamának meg a két barátnőjének volt még 32 másik problémája, ami miatt amúgy is belehalt volna egy influenzába is.


Javaslom, hogy olvasgassatok orvosi szaklapokat, olvassátok el több médium interjúit virulógusokkal, infektológusokkal és azokkal az orvosokkal akik ebben érintettek. Próbáljatok politikától független, professzionális médiatartalmakon keresztül információt gyűjteni. Az egésznek az lesz az eredménye, hogy be kell oltanod magad, mert ha nem teszed, akkor jó eséllyel megrángat ez a vírus. Senki nem mondta, hogy nem leszel beteg ha beoltod magad, azt se mondta senki, hogy nem halhatsz meg ha beoltod magad. Azt mondják a szakemberek, hogy ha beoltod magad, és alapvetően egészséges vagy, akkor nem fognak kijönni rajtad azok a mellékhatások, amik kijönnének akkor, ha nem lennél beoltba. Ennyi a tény.

2021. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem több barátom és egy rokonom is dolgozik korházban. Az egyikük 34éve ápoló, már mindenféle kategóriája megvan. Elsők között vezényelték covid részlegre.

Ő dolgozott elfekvőn, tudja milyen a halál,de mesélte,hogy sírva megy haza mostanában mert idős fiatal fiú vagy lány halnak meg sajnos. Irgalmatlan nagy a baj, nem tudnak mitkezdeni az emberekkel. Órákig vannak lélegeztetőn,amikor elhunynak akkor ki sem hül az ágy már foglalja a következő ember az ágyat.

Szóval rosszabb a helyzet mint a tévében. Egyedül halnak meg az emberek, 90%ban oltatlanok. Hírzárlat van, senki sem mondhat semmit, videózni sem lehet😶

2021. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
8 és mindezt picsányi 200-300-400 ezer forintokért, minősített időszakban, frontvonalbeli katonaként, egy életre megnyomorodott lélekkel :) Konkrétan annyira siralmas, hogy már nevetséges.
2021. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
*7 Semmi komoly betegségük nem volt, meg kellett volna hogy védje őket az oltás, de sajnos nem ez történt, pont úgy, mint rengeteg más esetben sem. Csak akkor legalább ne hangoztassák, hogy az oltás életet ment, mert sok esetben bebizonyosodott, hogy egyáltalán nem. Csináljanak normális vakcinát.
2021. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!