Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dolgozik valakinek rokona,...

Dolgozik valakinek rokona, ismerőse intenzíven, vagy más osztályon?

Figyelt kérdés
Tényleg az a helyzet, mint amit a médiában mutatnak?
2021. dec. 3. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Erdekes, Angliaban hat halottbol ot nem volt oltva. Mifele oltottakrol beszelunk egy olyan orszagban, ahol a kinai cuccot nyomtak foleg idosekbe, es nincs is vedettseguk?
2021. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mentős ismerős mondta tegnap, hogy nálunk a megyei kórház tele van covidossal - oltottal és oltatlannal! Nagyon rossz a helyzet. Kár ezen állandóan vitatkozni.
2021. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12! Ez az. Teljesen mindegy, hogy oltva vagy, vagy nem. Ugyanúgy meghalhatsz.
2021. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

#13: Én nem vagyok egészségügyis. Nekem csak az említett ismerős mondta azt amit làt nap mint nap. Folyamatosan járnak ki covidos betegekhez, akik otthon szenvednek és már csak akkor hívják őket ki, ha nem kapnak levegőt..

Erre mondta, nem mindenki oltatlan. Meg mondott még dolgokat, de csak bepánikolok ezektől az infóktól.

Elég gond ez, de folyamatosan ezen megy a vita. Hogy nem unják még az emberek...

Főleg borzasztó olyanokat olvasni, mikor egymás halálát kívánják már.

2021. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem szabad pánikot kelteni a semmire. Azt kell tudomásul venniük az embereknek, hogy be KELL oltaniuk magukat azzal az oltóanyaggal, ami ideális esetben megakadályozza azt, hogy súlyos szövődményeid legyenek ettől a vírustól. A helyzet azért is ilyen súlyos, mert addig, amíg az emberek manapság azon vitatkoznak, hogy a föld lapos-e vagy sem, addig szerintetek ezeknek az embereknek, hogy magyarázza el azt bárki, hogy oltassa be magát azzal a szerrel, ami megvédi? Az összeesküvéselméletekből annyi az igazság, hogy már olyan szinten el van butítva a nép, hogy saját magát emészti fel a hülyeséggel...
2021. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

15!

Épp ez a probléma, hogy NEM akadályozza meg a súlyos szövödményeket!


Csak megakadályozHATJA!!

2021. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

16-os Hagyjad nem érti úgysem

Nem jut el hozza

2021. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert egy intenzíves cikkre kommentelt valaki, hogy hazugság, hogy tele van haldoklókkal a kórház, mert neki van az intenzíven rokona és ez nem igaz.

Nekem nincs, rálátasom sem sajnos. Nem lenne jobb megmutatni, hogy valójában mi a helyzet es akkor az oltásellenesek is észhez térnének?

2021. dec. 4. 10:41
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

16 - pontosan :)


Ha a olyan mellékbetegségeid vannak, ami miatt egy tüdőgyulladás amúgy is alaposan megütne, akkor ne várjuk az oltástól, hogy csodaszerként majd megvéd. Legyen szó bármilyen betegségről ami tüdőgyulladást okoz, ha nem hat az oltás az nem azért van, mert szar, hanem mert abban az esetben nem mérvadó az oltás adta előny, mert más a baj: a szervezetnek vannak más egyéb problémái.

2021. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!