Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid elleni oltás előtt...

Covid elleni oltás előtt végeztek fizikális vizsgálatot? Ha igen, akkor milyet? Pl tüdő meghallgatása, vérnyomásmérés stb.

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 04:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
1 hete vettem fel, nem volt semmilyen vizsgálat, csak a papíros dolog.
2021. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Metionin ***** válasza:
Első kettőnél csak rákérdeztek arra amire igent x-eltem a papíron, harmadiknál megnézték a kórtörténetem és az alapján megbeszélték, hogy milyet adjanak.
2021. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Első kettőnél orvos sem látott. Nem volt vizsgálat. Az elsőt beadták úgy, h csak a tű ért a karomhoz. Másodiknál szerettem volna ugyanezt kérni és csak akkor beoltatni magam, ha vállalja. Belémfolytotta a szót, meg sem hallgatta ezt a 2 mondtatot. Megfogta a karom és beoltott. PTSD miatt több hétig rosszul voltam az érintéstől. Azóta nem merek orvosi rendelőbe belépni. Előtte vérvétel ment mert az alkarom érintése tűrhető volt. Már azt sem merem.

Több éve tartó terápia (2év után váltottam terapot, hátha más módszer jobb lesz), gyógyszer sem segít.

Most azt javasolta terap, h ne menjek közel az orvoshoz/asszisztenshez. Mondjam el, h csak akkor kérem, ha érintés nélkül beadja. De már ezt sem merem. Hiába ígérné meg, rettegnék, h mégis megérint.

2021. dec. 6. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!