Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek gyomor vagy vastagbéltü...

Akinek gyomor vagy vastagbéltükrözése volt, mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A4-es lapon lelet. Nem értem a kérdést, mi más lenne az eredménye? Nem, nem fogod telehányni és fosni a rendelőt, meglepően jó beavatkozások! Vicces volt a doki is, adnak lidocaint, így teljesen fájdalommentes. :) Az orrüreg tükrözés szondával, na az viszont nem kellemes! De azt is túléltem.
2021. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett az eredmény.
2021. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy milyen eredményt allapítottak meg. Pl polipokat találtak, vastagbélgyulladás stb
2021. dec. 11. 11:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen bajt, problémát, betegséget találtak. Olyan is irhat, akinél nem találtak semmit.
2021. dec. 11. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: nekem gyomor gyulladásom volt moslék kávétól. Kiderült, hogy miért estem össze a fajdalomtól, így örültem! Egyszer aranyeret találtak, csak benéztek hátha mégse az vérzik, de más nem volt. Orrban idegentest keresés volt. Nem lett meg, így valahol van bennem egy fogkefe sörte, ami fogmosás közben egyszerűen szétesett én meg ijedtemben letüdőztem majd orrba és onnan garatba ment. Orron át szondázták a gégém miután tükörrel nem sikerült.
2021. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“fogmosás közben egyszerűen szétesett én meg ijedtemben letüdőztem“


Jesszus, eszembe nem jutna, hogy ilyen megtörténhet.

2021. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Polipot gyomorban és bélben. Szerintem még mindig ott vannak, nem nyúltak hozzá. Azt mondták hogy nézessem időnként. Azóta se. Jött ez a covid és nem foglakoznak ilyesmivel én meg nem megyek házhoz a vírusért.
2021. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!