Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrő mit mutathat?

Tüdőszűrő mit mutathat?

Figyelt kérdés

2 hete voltam először tüdőszűrőn, 21 éves vagyok, de küldtek egy papírt, hogy valamilyen elváltozást vettek észre, 1 hét múlva kell visszamennem.


Nem dohányzom, allergiás vagyok a poratkára, mi jöhet számításba?:S


2010. szept. 6. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:

jah és nem érzek semmi bajt a tüdőmmel,

viszont allergiavizsgálaton kevesebbet szoktam fújni az ideálisnál.


remélem csak téves riasztás:S

2010. szept. 6. 14:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak valamilyen árnyék zavarja a felvételt, vagyis meg kell ismételni , mert nem értékelhető. Kimutathat korábbi tüdőgyulladás maradványát, cisztát, TBC-s gócot, tumort, folyadékot, gyulladást... rengeteg mindent, ne aggódj előre!
2010. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. szept. 6. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

bevallom, nem szívesen válaszolok...

Én 30 évesen voltam így. Se tünet, se semmi. Viszont léghólyagokat találtak a tüdőmön. Vizsgáltak, kiderült, hogy egy ritka betegség, amit az okoz, hogy valaki terror alatt tart, és nem tudod kibeszélni magadból. Tehát lelki, kommunikációs oka van. Mindegy is.

Szóval bármi lehet, de nem kell kétségbe esni, mert a hazai gépek elég elavultak, lehet téves riasztás is.

Minden esetre egy FONTOS: vedd KOMOLYAN! Csinálj mindent végig, amit mondanak, és ne pánikolj. :)

És még valami. A Budakeszi Korányi Intézetben profik és megszállottak dolgoznak. Minden elismerésem az övék. :)

2010. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi:)


remélem nem lett komolyabb bajod belőle:S, illetve már eltűntek azok a hólyagocskák

2010. szept. 6. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan felszívódtak, hála egy gyógyszernek és az agykontrollnak. Azóta nem dohányzom.

Pár nap múlva lesz 5 éve... :)))

2010. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma voltam vissza, szerencsére semmi baj:), csak rossz volt az első felvétel.
2010. szept. 9. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Örülök nagyon! :))))

2010. szept. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy:)
2010. szept. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!