Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Időpontom van tüdőszűrőre, de...

Időpontom van tüdőszűrőre, de karanténba kerültem. Tudok valamit ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

December 16.-án, tehát e hét csütörtökön mentem volna tüdőszűrő vizsgálatra, viszont családtag pozitív covid tesztje miatt 18.-áig karanténba kerültem.

Van lehetőség cserélni mással, engedélyt kérni hogy elmehessek felügyelet mellett, vagy kell kérnem egy új időpontot? Két napon múlna az egész, erre várhatok még egy hónapot?



2021. dec. 14. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Új időpont.

Nem akarom lekicsinyelni a problémádat - mert nem -, de a kva covid miatt műtétekre várnak, adott esetben másfél évig is.

2021. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mehetsz el felügyelet mellett, nem is fogadnának. Amíg karanténban vagy, addig nem hagyhatod el a tartózkodási helyedet. Kérj új időpontot.
2021. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!