Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Komolyan kérdem, hurrogok...

Komolyan kérdem, hurrogok kerüljenek. Már kB ott tartunk, hogy boldog boldogtalant beoltanak regisztráció nélkül covidra,kB utánad dobják,csak legyél beoltva. Létezhet,hogy egy kórházban lévő oltatlant beleegyezese nélkül beoltanak? Másra hivatkozva?

Figyelt kérdés
Nem vitatema, komolyan elgondolkodtató rajta. Köszönöm a normális hozzaszolasokat. Hurrogok menjenek tovább.
2021. dec. 16. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs.
2021. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Minden ilyen beavatkozáshoz beleegyező nyilatkozatot kell aláírni.
2021. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Én csak azért gondolom úgy, hogy nem, mert nem a semmiért kérik azt is, hogy te saját felelősségeddel vállalod az oltást, aláírással megpecsételve, hogy később őket ne lehessen felelősségre vonni. Legalább is szeretném azt hinni, hogy nem képesek megtenni. Elég sok mocskos húzásuk volt már, de ez tényleg megfosztana a szabad akarat jogától is.
2021. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs ilyen.
2021. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Harmadik vagyok, még annyit hozzátennék (én picit paranoiás voltam, lidokain injekcióm után gondolodtam el ezen), hogy ha ilyen sunyi módon akarnák csinálni be sem kellett volna jelenteni a vírust, vakcinát elég lett volna elkezdeni adagolni minden emberbe és valamire ráfogni a mellékhatásokat...
2021. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy megy, hogy beoltanak és kész mehetsz. Nem kell regisztrálni az oldalon, ennyi az előny. De ugyan úgy kell hozzá papírt tölteni, csak úgy nem oltanak be. Egy kórházi beteget meg nem fognak beoltani, hiszen BETEG. Meg oltás után is nekik is le kell papírozni a dolgokat. Ilyen nem lesz se véletlenül se szándékosan. Csak azt oltják be aki kéri. Aki kéri, de nem tölti ki a papírokat azt sem oltják be.
2021. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ált. nem tehetik meg, kivételek persze itt is vannak!


Ha a kezelőorvos úgy dönt, hogy nem vagy abban az állapotban, hogy felelősen döntsél (pl nem vagy öntudatodnál, leszedáltak stb, akkor vészhelyzetben beadhatja.


De szerintem ebben az esetben fel kell vezetniük a kezelési kartonra. Ill Te is ellenőrizheted utólag, ügyfélkapun keresztül, neak.gov.hu, ahol a TAJ számodat is tudod ellenőrizni, itt van egy betegút lekérdezés és abban meg találhatod, hogy milyen kezelést kaptál.


Ez azért fontos, hogy felvezessék, nehogy 2* is megkapd véletlenül ugyan azt a kezelést/oltást.

2021. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Öntudatlan állapotban nincs olyan vészhelyzet, amikor a covid oltás a legfontosabb :D főleg hogy a védettség kialakulásához hetek kellenek. Szóval nem, nincs olyan helyzet amikor engedély nélkül, suttyomban adják be.
2021. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


#7

Ha valaki képtelen önrendelkezésre, akkor kijelölt gondviselő dönt a nevében, nem az orvos.

2021. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nincs ilyen! Ahogy fentebb is írták, akut életveszélynél mégis mire mennének vele? Legalább 10 nap a védettség kialakulása...
2021. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!