Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogászati asszisztensek miért...

Fogászati asszisztensek miért ilyen bunkók?

Figyelt kérdés
Több helyen is tapasztaltam, hogy a fogorvos kedves, nem néz hülyének, türelmes, az asszisztense meg állandóan le akar rázni, kapkod össze-vissza, úgy szól az emberhez, mint egy utolsó döghöz.
2021. dec. 16. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nincs ilyen tapasztalatom.
2021. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, ahova én járok ott nagyon kedvesek. De attól is függ hogy milyenek, hogy milyen vagy belük. Nem lehet az a gond, hogy te is bunkó vagy?
2021. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nemcsak az asszisztens az
2021. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyre jársz.
2021. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Az asszisztens szinte mindig nő. És lehet, hogy nem volt szex az előző napokban.
2021. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Az hagyján. A gyermekellátás-területen dolgozók is ilyenek. Alig találkozol kedves emberrel pl. egy gyerekosztályon, pedig na...
2021. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Ki vannak égve a legtöbb helyen.

Alamizsna pénzt kapnak az orvostól, sajnálják tőlük, és ez az ő bosszújuk.

2021. dec. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!