Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Multirezisztens Klebsiella...

Multirezisztens Klebsiella Pneumoniae-vel tapasztalat?

Figyelt kérdés
melyik antibiotikummal lehet leghatékonyabban fellépni ellene? mennyi az esélye hogy szuperbaktériummá fejlődjön?

2021. dec. 20. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2022. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebből szerintem nincs kiút, az orvosok szerintem csak hitegetnek hogy majd a következő doboz antibio megoldja, nem, nem oldja meg, sőt teljesen candidás leszel tőle, nem csak a hüvelyed hanem az egész szervezet. Undorító az egész emberi szervezet meg az is aki kitalálta...
2022. márc. 28. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Hogy vagy most? Hasznalt valami vegul?
2022. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Addig vagyok jobban amíg erős antibiotikumokat szedek de ahogy elfogy a gyógyszer, jön vissza. Szerintem egy krónikus komoly fertőzésem van amit nagyon nehéz kiírtani és amerikai urológusok előadásaiból azt szűrtem ki hogy ezt hosszú távú nagy dózisú antibiotikummal szokták kezelni és még utána is minimum egy évig kell szedni kis dózisban, illetve van rá németországban és angliában immunizáló oltás. (Strovac)
2022. okt. 9. 11:03
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Sikerült legyőzni azóta a Klebsiella-t? Ha igen, mivel? Nekem lassan 1 éve nem sikerül... :/
febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!