Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakcina időpontfoglalás hova...

Vakcina időpontfoglalás hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és úgy döntöttem szeretném magamat beoltatni, december elején regisztráltam magamnak időpontot csak a gondom az volt hogy nem tudtam megjeleni az időponton, amikor pedig oltási akcióhetek voltak akkor meg végigdolgoztam mert nem volt már szabim.

Múlt héten újra szerettem volna regisztrálni, de még mindig a régi időpontom van bejegyezve és nem engedi módosítani. Hiába hívtam a számot amit megadtak senki nem vette fel. Most mit tegyek?


2022. jan. 2. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van információs telefonszám, hívd fel őket. Talán a koronavirus.gov.hu-n vagy a vakcinainfó oldalon található.

Vagy hamarosan újra lesznek akció napok, amikor regisztráció és időpont foglalás nélkül lehet menni, akkor nyugodtan mehetsz.

2022. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem tudod,hisz ez már a médiából is csöpög.
2022. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Az eddigi egy évben nem volt időd oltakozni és utána járni a kérdésnek?
2022. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csütörtök-péntekenként mist Januárban wildcard-os hónap van, reg nélkül is mehetsz ezeken a napokon délután tuti
2022. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek januárban hétvégenként oltási napok, a háziorvosodnál érdeklődj.


De ha van időpontod és mégsem tudsz menni, azt illik időben lemondani...

2022. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Figyeld a jeleket. Valaki úgy néz ki nem szeretné ha oltatnád magad.
2022. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Sehova , hagytad hogy a pánikkeltést megtévesszen . Logikus hogy Damu Csollány 3 adag ellenere lett karosult , de ezt a hivatal tagadja a birka elhiszi .
2022. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kenyérboltba.
2022. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!