Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért féltek a COVID-19...

Miért féltek a COVID-19 elleni oltásoktól?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 07:16
A kérdező szavazást indított:
Biztos valami gonosz terv része és ettől fogunk tömegesen kipusztulni. És ezt tervezik.
Mert nem nagyon van még hosszú távú tapasztalat.
Mert nem tudom mi van benne.
Mert tudom mi van benne.
Mert ismerősömnek ártott, bele is halt.
Mert erőltetik, ezért bűzlik.
Mert úgysem lesz bajom a COVID-19, az meg nem érdekel, hogy terjeszteni.
Nem félek tőle.
Mert Bill Gates chipje vagy nanorobot van benne, hogy kövessenek engem.
Nem félek tőle, nem hiszem az egész tudós/orvos társaság átveri az egész világot.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert azt hiszik, hogy: "Mert nem nagyon van még hosszú távú tapasztalat."

A laikusoknak persze, hogy újdonság az mRNS technológia például, számunkra 10+ éves. A hagyományos oltásról nem is beszélve

2022. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert politikai nyomásra lettek kifejlesztve. A gazdaság működése a tét, nem a mi egészségünk.


A gazdasági összeomlás elkerülése végett, meg akár egy jóval veszélyesebb vakcinát is engedélyeznek ha kell, ezt biztosra lehet venni.


Ha az oltástól betegednek meg emberek, az nem fertőző és nem veszélyezteti a gazdaságot, sőt az oltáskárosult drága kezelésekre fog járni úgyhogy még pénzt is hoz a konyhára, ellentétben a járvánnyal.

2022. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Kár, hogy több választ nem lehet bejelölni.

Amúgy nem félek tőle, csak egyszerűen nem akarom beadatni.

Mert erőltetik, ezért bűzlik.

Mert több ismerősömnek ártott, volt aki bele is halt.

Mert nem félek a covidtól.

Mert teljesen feleslegesnek tartom.

Mert csak egy óriási üzlet.

Mert egy eszköz a totális kontroll felé vezető úton.

Mert azt látom, hogy aki beadatta, az most mindenféle betegségekkel szenved, aki meg nem, annak kutya baja sincs.

2022. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sokat ismerek aki a harmadik után jár és senki nem mondja hogy betegségekkel küszködne vagy meghalt volna.


Ezt CSAK ITT olvasom anonim válaszolóktól, SEHOL MÁSHOL.

2022. jan. 3. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
#4 Nekem meg egy ismerősöm sincs aki belehalt volna a covidba, ezeket az eseteket csak a médiában hallom. Akkor én is kérdőjelezzem meg a dolog hitelességét?
2022. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem sincs. Se olyan ismerősöm nincs aki covid19ba halt volna bele, se olyan aki az oltásba.


Akkor egyiket sem higgyem el?


Egyiket csak a médiában hallom, másikat csak itt....

2022. jan. 3. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

23 éves munkatársam 2 Pfizer után 3 hetente beteg, táppénzen van, és állandó jelleggel nyomott, gyenge!


Elmondása szerint az oltás előtt ilyen problémái NEM VOLTAK!

2022. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze :D
2022. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

7es vagyok. Fizikai munkát végzünk, 5-25kg-s dobozokat pakolunk. 12 órában dolgozunk.


Azt mondta nekem, ha tudta volna, hogy ennyire elmegy az ereje, nem oltatja be magát.

2022. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

80 éves munkamániás ismerősöm, 2 SPUTNIK is egy Pfizer után még mindig reggeltől estig csak dolgozik, bár nyugdíjas.


Ház tető szerkezetet cserél, falat fúr, benne villany vagy víz vezetékeket szerel, vödröket hord, fára mászik ágakat metszeni.

Az első Sputnik után 1 napra kicsit belázasodott, a többi esetben semmi mellékhatás.

2022. jan. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!