Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha megvan a védettségi igazolv...

Csodabogyesz kérdése:

Ha megvan a védettségi igazolványom, nézik valahol, hány oltást vettem fel?

Figyelt kérdés
Első oltás után már kaptam védettségi kártyát. Ez hozzá van kötve valahogy az oltások számához? A kártya ad róla információt? Számít az oltások száma, vagy csak a kártya kell (pl állami fogorvosnál, egyéb kártyához kötött helyeken, eseményeken). Köszönöm a válaszokat.

2022. jan. 3. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha a Qr kodot beolvassak akkor latni fogjak hogy mit es mikor kaptal

Ha nem akkor szerencsed van

Jol tetted hogy tobbet nem kertel

2022. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Én szénné büntetném az ilyen ügyeskedőket.
2022. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor a kártya folyamatosan frissül, ha mondjuk kapok új oltást? Mert ugye ugyanaz a kartya marad a további oltasokhoz is, amit most az első után kaptam.
2022. jan. 3. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a QR kód mögötti adat frissül, csak éppen a kutya sem ellenőrzi online. Mi több, néhány helyen az ugye be van oltva szöveggel ellenőrzik az oltottságot, sőt van, ahol ezt már ránézésre is meg tudják állapítani.
2022. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!