Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fújtató hangot hallok a...

Fújtató hangot hallok a fülembe. Mintha hallanám ahogy áramlik a vér a fejembe. Nagyon idegesítő, mert én zenész vagyok. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem egy hónapja, eltört az arccsontom, és azóta vannak gondok a hallásommal. de azt mondták hogy ez elmúlik.
2010. szept. 8. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van, néha a fülemben hallom a szívdobogásomat, meg néha fehér zajt hallok, a fülhallgatótól meg volt régebben hogy duplán hallottam mikor napokig hallgattam hangosan zenét, utána. Úgy mintha chorus effektezve lett volna mindenki, hát az se jó.


Egy ismerősöm aszpirint szed fülzúgásra, az higítja a vért, és akkor attól elmúlik állítólag.


Én nem voltam orvosnál, és nem is szedtem semmit és úgy is elmúlt, de néha előjön, tehát nem 100%-os a gyógyulás, ezért azt mondom ha szeretsz orvoshoz járni, akkor nem árt ha elmész a fülészetre.

2010. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ,de sajnos a debreceni klinikán sem tudtak semmi okosat mondani nekem.8 hónapja kínlódok én is.
2010. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. De remélem ez csak a baleset utóhatása és majd elmúlik. Kb mintha bicikli kereket pumpálnának a fejembe :S
2010. szept. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!