Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fekszem folyton korog a...

Ha fekszem folyton korog a hasam, mitől lehet? Nem vagyok éhes, elég idegesítő!

Figyelt kérdés

Már nem merek ott aludni másnál, mert folyton ezt csinálja, ha meg kérdezik mi az, mit mondjak, mért van,én sem tudom, bocsánatot nem kérhetek mindíg..xD nagyon kellemetlen.

Volt már ilyen mással is? jó lenne ha elmúlasztaná valami..


2011. okt. 23. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

hát menj el időben vécére pl. :D

Ami a gyomrodban, meg a beleidben van, az próbál alkalmazkodni az új, vízszintes helyzethez. :D

A kérdezősködőknek meg megmondhatod, hogy csak emésztesz. :D

2011. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem vagy egyedul amugy nem tudom mit tehetnél;van aki azt mondja ,hogy igyál vizet nekem nem hat:(
2011. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen, és én is *emésztettem, csak nemtudom ,hogy mit mert egész nap nem ettem (és kb. 3-4 napon át tartott, szóval az előző napi kaját sem emésztehettem)
2011. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

egyszer azt mondta egy biológia tanár a gyomorkorgásra, hogy azért van mert "keveri a semmit"

gondolom a pohár víz is azt a célt szolgálná hogy legyen valami.

amúgy meg idegességtől is lehet.

szerintem egyél egy keveset lefekvés előtt, ha a vizes módszer nem jönne be

2011. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!