Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az EESZT oldalon le lehet...

Az EESZT oldalon le lehet kérni saját röntgen képeket? Csak leletet találtam. Vagy máshonnan? Miért nem adják ki a képeket is ha már készült?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert azt pénzért adjak ki cdn
2022. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van akinek képet is adnak van akinek nem, ez miért van.
2022. jan. 6. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte sehol sem adják ki a képeket (csk pénzért cd-n). Én akkor kaptam meg a csukló rtg felvételt a traumatológián, amikor mondták, hogy menjek át egy másik kórházba és vigyem el oda azt is. EESZT-n nincsenek fent az rtg képek, csak a kórház belső rendszerében.
2022. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képek EESZT-be nem kerülnek fel, nincs rá mód. Ki kell kérni digitálisan, de ez mindenhol pénzbe kerül általában,van pár kivétel. Az, hogy van ahol kiadják, van ahol nem, az azért van, mert más mindenhol az ellátási/működési rend.
2022. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy írtam hogy valahol kiadják valahol nem, hanem egy azon épületben, sokan előttem röntgen képpel jottek ki.
2022. jan. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!