Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanában műtétet hogy...

Mostanában műtétet hogy vannak? Pl várakoztatják fél évet is embert?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz kategória valaki jelentse!
2022. jan. 8. 19:38
 2/5 anonim válasza:
Jelentettem. Engem vakbelre műtöttek, nem varattak, mert meghaltam volna :/. Gondolom te másra gondolsz, de azért leírtam...
2022. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sürgőseket elvégzik, elvileg mostanában újra csinálnak várólistás műtéteket is. Anyám csípő műtétjét 1,5 éve tologatják, mikor szegény sorra került volna, mindig akkor zárták le a kórházakat.
2022. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A járványhelyzet miatt a nem sürgős műtéteket elhalasztották. A kormány dönti el, hogy mikor kezdhetik el ezeket. Értelemszerűen emiatt sajnos még hosszabb lesz a várólista... (Apukámnak a veséjét műtötték volna novemberben, de szólt neki a sebész, hogy a járványhelyzet miatt ezt el kell halasztani.)
2022. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez egy eléggé rossz kérdés, ez egy nagyon bonyolult dolog. A halasztható vagy nem sürgős, nem életveszély elhárítására való beavatkozásokat, állapotromlást nem veszélyeztető műtéteket halasztják és akár 1 év vagy több is lehet, az országban még normális szakellátás sincs, azokra is hónapokat kell várni. Ezek csak akkor állnak majd helyre fokozatosan amikor az egész járványhelyzetnek vége lesz.
2022. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!