Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs okostelefonom, de...

Nincs okostelefonom, de Steamon 15 napig várakoztatva vannak az offereim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szánalmasnak tartom, hogyha valakinek nincs okostelefonja akkor már szinte élni nem tud. És akkor én most besz**tam mert nincs okostelefonom? Várjak két hetet? Szánalmas

2017. aug. 27. 20:38
 1/6 imgonnabeunfriendly válasza:

Kedves kérdező!


Ugyan tapasztalatom nincs afelől amit javasolni készülök, mivel én rendelkezem telefonnal. Viszont, úgy értesültem, hogy fejlesztettek ki letölthető telefont. Effektíve egy telefon ablak megjelenik a számítógéped monitorán. És azt android eszközként tudod használni. A nevét sajnos nem tudom, de érdemes utána nézni. Na meg hogy mennyire biztonságos a steam accountodra nézve az a kérdés..

2017. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2017-et írunk, és 12 ezer forint körül lehet kapni okostelefont. Az a szánalmas, ha valaki ennyire a múltban él.
2017. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagyok mert nem leszek telefonnyomkodó zombi. Ez már betegség, hogy valaki azzal fekszik le és mikor még a csipától nem lát már azt keresi, egyesek sz*rni nem tudnak elmenni nélküle..Ez a szánalom egyébként meg 16 évesen nem hiszem, hogy annyira tudnék a múltban élni :). Elsőnek köszönöm az értelmes választ!
2017. aug. 27. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki rendelkezik okostelefonnal, még nem kell, hogy állandóan taperolja :-) De mindegy, te tudod, semmi közöm hozzá.


Amiről az első hozzászóló beszélt, az vagy az Android x86 projekt, ami egy, a PC-ken használt architektúrára előkészített Android. Ezt akár telepítheted a gépre (mondjuk annak sok értelme nincs), vagy pl. VirtualBox-ban, vagy Vmware-ben futtathatod.


A másik ilyen pedig az Andoid SDK-hoz készült emulator, ez lényegesen lassabb, mint az előbb említett.

2017. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi de a BlueStacks programmal megoldottam. űűű.d
2017. aug. 28. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Buta ember lehetsz. Nem azért, mert nincs okostelefonod, hanem mert csak végletekben tudsz gondolkozni. Vagy nincs okostelefonod, vagy zombi leszel. Hát sajnálom, hogy el kell keserítselek, de a világ, és a technológia csakis előrefelé halad, és aki nem halad vele, az bizony számoljon azzal, hogy hátrányos helyzetbe kerül. Nem ciki. Csak ne lepődj meg, hogy neked szarabb lesz. A Steam egyébiránt nem azért igényli az okostelefont, mert olyan gonoszak. Ellenkezőleg, biztonsági okokból igénylik a mobilhitelesítőt - amit csak okostelefonokra tudsz felrakni.
2017. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!