Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszertárban milyen óvszert...

Fiatal kérdése:

Gyógyszertárban milyen óvszert lehet venni? Mennyire ciki? F/20

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Semmi ciki nincs benne. De ha neked az akkor írd fel egy cetlire, és azt add oda a gyógyszertárosnak. Én is így szoktam a gomba elleni krémmel, mert nem tartozik senkire az ilyesmi.
2022. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi többször vettünk már gyógyszertárban. Nagyobbakban, ahol ki van téve a polcra és válogatni lehet. Aranyérkenőcsöt kérni a gyógyszerésztől nem ciki, csak óvszert?
2022. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10, pont ez jutott eszembe 😂
2022. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a ciki, hogy szexelni akarsz, de nem akarsz se gyereket, se nemibetegséget? Az lenne a ciki, ha húszévesen nem szexelnél vagy nem védekeznél. A gyógyszertári dolgozóknak tök mindegy, hogy mit adnak el, ők oda pénzt keresni járnak.
2022. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Nekem anno sosem volt az, bár én mindig valamilyen boltban vettem vagy drogériában. Kit érdekel? Amúgy meg egyszer sem nézett rám senki sem furcsán emiatt vagy, mert a kosaramban volt.
2022. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na de a gyógyszertárban a gyógyszerész részletesen ki tud kérdezni, hogy mekkora kell pontosan, milyen színben akarod, milyen ízesítést kedvel a barátnőd stb. Úgyhogy pontosan megfelelőt fogsz kapni.
2022. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
XD
2022. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!