Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a Sinopharm...

Mi a véleményetek a Sinopharm vakcináról?

Figyelt kérdés

Első két oltásom Sinopharm volt, és szeretném harmadiknak is azt adni de nem tudom lehet-e.

21/l


2022. jan. 10. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Előbb méresd meg az ellenanyag szintedet. Aztán kérdezz meg egy valóban hozzáértőt.
2022. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra jó, hogy megkapd a kártyát, másra semmire sem. Utazni nem nagyon lehet vele, ill. nem mindenhova. Védeni meg nem véd semmit. De ha nem mozdulsz ki az országból, és bízol az immunrendszeredben jó lehet. Én mégse ezt javasolnám.
2022. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Adni lehet, de nincs értelme. Jobban járnál egy másikkal ami eltérő eljárással készült. Az nagyobb védettséget ad a jövőbeni variánsokkal szemben is. A harmadik ugyan olyan vakcinához az immunrendszered már nagyon hozzá lenne szokva. Én pfizert kaptam rá harmadiknak. Egy hétig fájt a vállam, kicsit fáradékonyabb voltam tőle, de a harmadik oltás után 10 nappal pozitív lett a párom tesztje én meg el sem kaptam. Két negatív tesztet produkáltam. Szerintem ha kínait kaptam volna harmadiknak is, én is ágynak dőlök, igaz enyhébb tünetekkel, de biztosan elkaptam volna.
2022. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Méress ellenanyagszintet, hátha neked van (ismerősök közül, aki elfogadta, és méretett, nem volt). Az eredmény ismeretében dönts: az érveket és az ellenérveket te is ismered, 2-es nagyjából össze is foglalta. A többségi negatív vélemény ellenére lehet, hogy a te preferenciáid figyelembevételével elfogadható választás.
2022. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem mert áprilisban menne az osztályunk Horváthországba, és nem tudom enged engednének e.
2022. jan. 10. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Arra kiválóan alkalmas volt, hogy néhány NER-lovag jól megszedje magát a túlárazott, de nagyon gyenge hatékonyságú vakcinával.
2022. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pénteken ezt fogom "felvenni" a munkahelyem miatt! 2. hete vagyok fizetetlen szabin. :( (átgondoltam e 2 hétben mi legyen...)

Fiatal vagyok, voltam már koronavírusos. NTU: 4,6 értékem van így nem kaphattam védettségi kártyát. Nincs káros szenvedélyem, egészségesen eszem.

Én nem tartom jónak hogy az antitestetszámot nagyon felnyomják az mrns vakcinák.

2022. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!