Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jelenleg milyen vakcinákkal...

Jelenleg milyen vakcinákkal oltanak harmadiknak?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a harmadik körre, de az nem írták hogy mivel oltanának be, még csak a vakcina típusát se lehetett kiválasztani.


Aki túl van már rajta, annak hogyan működött? Ott helyben megmondják mik a lehetőségek, vagy előtte pár nappal küldenek egy levelet hogy az van ami, ha megfelel akkor várnak engem?



2021. szept. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Győrben én egy hónapja helyben választhattam az összes közül.


Az a lényeg, hogy a típusa különbözzön. Pl. ha vektorvakcina volt az első két adagod, akkor a harmadik nem lehet ugyanaz, vagy a kínait vagy az egyik mRNS-t kell kapnod.

2021. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És sehol se lehet harmadiknak Pfizert kapni??? Első kettőnek is azt kaptam és kvázi csak abban bízom
2021. szept. 4. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De lehet. Nincs olyan kizárás, amit az első ír, bár a médiában valóban ez hangzott el. Nálunk lehet harmadikként ugyanazt kapni, Pfizert is.
2021. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3-as és hol?
2021. szept. 4. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
EESZT-ben kell regisztrálni és elvileg ki lehet választani, vagy háziorvosodat kérdezd meg.
2021. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt orvosa válogatja, Győrben az előttem lévőnek nem engedtek harmadik Pfizert, mert nem volt kizáró oka, hogy mást kaphasson.
2021. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim a háziorvosnál fognak Pfizert kapni. Tavasszal még ott nem oltottak Pfizerrel, úgyhogy érdemes letelefonálni, és megkérdezni.
2021. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!