Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki 2022.01.07.-én kapta meg...

Aki 2022.01.07.-én kapta meg a védettségi igazolványát, oltás nélkül, 4 hónapra (ellen anyagvizsgálat), annak az igazolványával február 15.-től mi lesz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érvénytelen lesz.
2022. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érvényét veszti.
2022. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A védettségi igazolvány szerepe február 15-től az eddigiektől eltérő lesz: "átalakul" oltási igazolvánnyá. A döntés mögött az áll, hogy az átesettség fogalma mást jelent a koronavírus omikron variánsának megjelenése után, mint azt megelőzően.


Az MTI-n megjelent információ szerint a koronavíruson "átesettség fogalma" az omikron variáns után mást fog jelenteni; nem az átesettség, hanem az oltás jelent védettséget.

2022. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen mikor idióták vezetik az országot...
2022. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!


#4:


Remélhetőleg nem sokáig...

2022. jan. 13. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig is külön kellett volna választani a kettőt, csak tök hülyék. (Ehhez is)
2022. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából sajnos azért tökmindegy, mert épp ma ültünk be kávézni édesanyámmal egy nyugat-magyarországi megyeszékhely egyik nagyon menő,iszonyatosan trendi, fiatalok által - most télen is - tömegesen látogatott vendéglátó egységébe, és a kutya nem kérdezte, hogy van-e védettségink, (vagy legeslegújabb terminológiával oltási/oltottsági igazolványunk - [link]

Az első 2-3 hétben, amikor megjött a kártya, akkor kérték, azóta - pedig a családunkban mindenkinek 3 Pfizere, vagy 3 Modernája van - kérhetnék, de nem kérik.


Mivel - nyilván a költségtakarékosság miatt - (ne kelljen x évente újranyomtatni - nem raktak rá nyomtatva lejárati határidőt, csak QR kódot, így aztán ha nem scannelik be, sosem derül ki, hogy épp lejárt.

2022. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es

Most majd ki fog.

2022. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma is voltam étteremben (igaz, fix, megszokott, állandó helyeimre járok menüzni, olyan helyre, ahol név szerint ismernek, és már előre a kapuból látják, ha megyek, tehát az adott helyeken tényleg törzsvendég vagyok). A kutya nem scannelte az igazolványomat. De ott voltam egy darabig, mire kiszolgáltak, és a többi vendéget se igazoltatták. Helyet nem írok, mert senkit nem akarok kényelmetlen helyzetbe hozni, de Nyugat-Magyarország.
2022. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Még nincs feb 15.

2022. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!