Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT - az a szakorvos, aki...

EESZT - az a szakorvos, aki feltett egy ambuláns lapot, az nyom nélkül le is tudja venni onnan?

Figyelt kérdés

hogy működik ez?

lehet törölni utána vagy sem?

kösz



2022. jan. 17. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Illetve lehet, hogy nem jól tudom mégsem. Most jutott eszembe, hogy nálunk a módszertan mintha azt mondta volna, hogy ha lezárják az ambuláns lapot, akkor már nem lehet felnyitni, tehát újat kell írni, de jó lenne, ha ezt egy jobban hozzáértő is leírná, mert ezt most nem tudom.
2022. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

huha akkor ez most gond.

ésd a lezárás alatt mit kell érteni?


csak mert elmondom mi történt nekem már egyszer:

megírták az amblapot, elvileg befejeztek mindent, és én utána vettem észre, h rossz diagnózist írtak rá. visszamentem, szóltam h nem stimm, és még az én lapom volt nyitva a gépen, ez igaz, de tény, h át tudták javítani és nyomtattak egy másikat.

akkor itt az lehetett a kulcs, hogy még nem léptek ki "belőlem"?

2022. jan. 17. 23:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felhívnád az EESZT ügyfélszolgálatát holnap? Talán ők meg tudják mondani és az a válasz legalább biztos is.
2022. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud meg tudod nézni. Az, hogy kinyomtatták még nem biztos, hogy azonnal le is lett zárva.
2022. jan. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14

igen, értem, akkor ez történhetett.

köszi még egyszer!


13

gondolod? én annyira nem bíznék a válaszukban ... de igaz, megpróbálom

2022. jan. 18. 08:37
 16/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Miért ne tudnék róla? Be lehet állítani, hogy küldjön e-mail-t, ha új feltöltés történik. Ez igaz az ambuláns lapokra és a receptekre is.
2022. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igen, te tudsz róla, de sok olyan Mari néni van, aki azt se tudja, mi az az EESZT és minden xart írhatnak a nevére nyugodtan, mert sose tudja meg.
2022. jan. 19. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer megreklamáltam egy leletet mert benéztek egy daganatot. Teljesen újra cserélték, a régi nem is látszódott. Holott a jogszabályok szerint javítani csak úgy lehet hogy az eredeti információ is látszik..
2022. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18

igen, már biztos vagyok benne h el tudnak tüntetni nyomtalanul bármit, mert nekem hamsiítottak egy csomót, nem is igazán akartak megmozfulni h javítsák, csak amikor hivatalos útra tereltem. pontosabban még ekkor se nagyon, csak amikor nyilvámnossággal fenyegetőztem.

de hát ez ugye magyarország, miért is csodálkozunk ilyesmiken?

2022. ápr. 28. 08:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!